HISTORIE FIRMY SABON

 

Vítejte v SABONU, domově, který rozjasní srdce i smysly!

 

Our Story

Z TEL AVIVU DO CELEHÉ SVĚTA DÍKY NADŠENÍ SVÝCH ZAKLADATELŮ

 

V roce 1997 dva přátelé z dětství otevřeli malý obchod s mýdlem, vyráběným podle 70 let staré australské receptury, kterou si přivezli ze svých cest..

SABON – ze semitského slova “mýdlo” byl zrozen.

 

Our Story

 

Z těchto čerstvých ručně vyráběných mýdel se značka rozšířila na produkty pro péči o tělo a domov a dnes nabízí širokou škálu produktů  v nádherných texturách a vůních.

 

Our Story

 

O 20 let později je SABON na 180 místech po celém světě.

 

Our Story

ZAMĚŘENO NA PŘÍRODNÍ SLOŽKY A BENEFITY MINERÁLŮ Z MRTVÉHO MOŘE

 

Léčivé a relaxační síly přírody jsou srdce filozofie SABONU.

 

Our Story

 

Od počátku se značka soustřeďuje pouze na přírodní ingredience nejvyšší kvality jako sůl,, bahno a řasy z Mrtvého moře a pečlivě vybírané rostlinné složky se Středozemí jako je olivový olej, bambucké máslo a esenciální oleje z nejrůznějších rostlin a plodů.

 

Our Story

 

Produkty, bohaté na tyto jedinečné složky poskytují pokožce jemnou péči, výživu a hebkost.

 

Our Story

VĚŘÍME, ŽE JE DŮLEŽITÉ UDĚLAT SI ČAS NA SEBE SAMA, NAČERPAT ENERGII A UVĚDOMIT SI, CO JE OPRAVDU

 

SABON věří, že “nic nemá větší sílu proměňovat náladu, dodávat energii a vzbuzovat důvěru jako osobní vůně… Vůně může mít zásadní vliv na to, jak se cítíme a vnímáme své okolí.

 

 

V roce 1997, spoluzakladatel a “hlavní nos” SABONU vytvořil první vůni značky SABON, Pačuli – Levandule – Vanilka. Zrodila se hvězda vůní SABONU pro celý rituál péče o tělo. Od té doby přibylo mnoho dalších vůní.

 

Our Story

 

SABON chce proměnit čas koupele v v úžasný holistický zážitek pro každého.

 

Pečující a velmi příjemné produkty obohacují život zákazníků SABONU o jedinečné zkušenosti, které lze vnímat opravdu všemi smysly.

 

Our Story

JEDINEČNÝ RITUÁL PÉČE O TĚLO VE 3 KROCÍCH

 

Prvním krokem je umytí SPRCHOVÝM OLEJEM, který je jemný a hutný zároveň. Je obohacen o 4 rostlinné oleje pro jedinečné zjemnění a ochranu pokožky.

 

 

Our Story

 

Druhým krokem je TĚLOVÝ PEELING. Unikátní receptura kombinující sůl z Mrtvého moře a 4 rostlinné oleje pro jemnou exfoliaci a nekonečně hladkou pokožku.

Každých 90 vteřin se na světě prodá jedna sklenice!  

 

Our Story

 

Posledním krokem je hydratace s výběrem různých textur, od lehkých po bohaté hutné. Jejich složení z přírodních ingrediencí a rostlinných olejů zajistí dlouhotrvající komfort a vyživenou pokožku.

 

Our Story

SE SMYSLEM PRO SRDEČNOST, POHOSTINNOST A KULTURU SDÍLENÍ

 

V našich obchodech, za pomoci personálu, je každý návštěvník zván k vyzkoušení rituálu na svých rukou u naší jedinečné fontány.

 

 

V domě SABON jsou všichni zákazníci vítaní jako hosté a srdečně zváni objevit náš svět péče a hýčkání.

 

Our Story

ŘEMESLNÝ PŘÍSTUP

 

Zrozen z ručně vyráběných a na váhu prodávaných čerstvých mýdel, příběh SABONU připomíná opravdovou dílnu. I po expanzi do celého světa si značka zachovala svou řemeslnou a jedinečnou filozofii.

 

Our Story

 

Jednoduše zdobené obchody s přírodními materiály nechají vyniknout jedinečnosti produktů. Obchody vyjadřují pocit hojnosti jako jedinečné pouliční tržiště.

Domácí atmosféra přináší pocit, že je tu zákazník opravdu vítán a přímo ho zve k vyzkoušení a dotknutí se produktů.

 

Our Story

 

Jako obaly jsou preferovány nádoby z čirého skla, které nechají vyniknout obsahu.

 

Všechny naše receptury jsou míchány přímo u nás za použití tradičních receptur a přírodních ingrediencí.

 

Our Story

 

Umění darování je další dimenze značky: produkty SABON jsou přímo připraveny pro nákup jako dárek pro sebe, nebo milované osoby.

 

Our Story

 

Prostřednictvím řemeslných, pečujících a hýčkajících produktů, vyrobených díky znalostem a lásce, dáváme našim zákazníkům příležitost vytvořit nezapomenutelné okamžiky, které doplní a obohatí jejich život o mír a pohodlí.