Firemní dárky

Naše nabídka

Díky našim firemním sazbám můžete získat luxusní a kvalitní dárky za méně peněz. Každý dárek je dopraven na místo určení zabalený našimi specialisty v jedinečném speciálním zákaznickém boxu/krabičce.. Požadované dárky doručíme vašim zaměstnancům, přátelům nebo nejbližším.

Upravíme vám dárek takříkajíc na míru podle vašeho rozpočtu, potřeb nebo časového plánu. Další individuální úprava dárku spočívá v použití jedinečného blahopřání.

 

Naši specialisté jsou připraveni se s vámi spojit a poradit vám. Ať už jste velká společnost, nebo malá firma, vždy najdeme to nejlepší řešení podle vašich finančních možností a potřeb.

 

Našim firemním zákazníkům tvoříme korporátní nabídky a slevy přímo na míru.

 

Aby nedošlo ke zdržení, zadejte svou objednávku 10–14 pracovních dní před datem dodání.

 

Bližší informace vám poskytne naše
oddělení péče o zákazníka na tel. č. +420 603212023; také nám můžete poslat e-mail na adresu info@sabon.cz

 

Postup při vracení
Pokud jste s produktem nespokojeni a chcete jej vrátit, musíte tak učinit do 10 dnů od data doručení. Za vrácené zboží se účtuje 30 % ceny každé položky bez slevy. Náklady za zpětnou dopravu do našeho skladu v Praha  jdou k vaší tíži. Pokud se některé zboží při zpáteční cestě rozbije, odečte se od vašeho kreditu za cenu, kterou jste za toto zboží zaplatili. Za zboží rozbité během dopravy odpovídáme pouze za předpokladu, že nás o něm do 3 dnů od data doručení uvědomíte. Přejímáme pouze neotevřené a nepoužité zboží. Pokud byl některý vracený produkt otevřen nebo použit, náhrada vám za něj nebude přiznána.

 

Platební podmínky

Všechny vratky a výměny bude vyřizovat naše centrála v Praze. Všechny objednávky je třeba uhradit před expedicí. Jednotlivé položky nelze vracet ani vyměňovat v žádné prodejně. Firma Sabon si vyhrazuje právo podrobnosti objednávky kdykoliv změnit. Dostupnost zboží na skladě může být předmětem úprav cen a dodacích lhůt.

 

Firma Sabon si vyhrazuje právo objednávku s úctou zamítnout.