Tipy na VALENTÝNSKÉ překvapení

Tipy na VALENTÝNSKÉ překvapení

 

 LÁSKA si zaslouží být oslavována každý den! Blíží se svátek všech zamilovaných, udělejte radost své drahé polovičce milým dárkem.

Připravte se na Valentýna!

Připomeňte si své první rande

Co může být romantičtějšího, než si společně připomenout, jaké byly první pohledy a váš první polibek? Vraťte se do okamžiku, kdy jste poprvé ucítili motýly v břiše. Zajděte například do stejné restaurace, kam jste šli poprvé, objednejte si stejné jídlo jako tehdy, jděte na místo vašeho prvního setkání.


Zaveďte svou lásku do města snů

Pokud víte, že váš milovaný touží navštívit určité město, překvapte ho! Zarezervujte pobyt ve na jeho oblíbeném místě a uvidíte tu radost v jeho očích! 


Hýčkejte a rozmazlujte!

Může to být sada jeho oblíbené kosmetiky,  voda po holení, sprchový olej s mužnými, silnými esencemi nebo parfém, který zbožňuje! Pokud jste se rozhodli vyrazit na výlet, kupte mu dárkovou sadu v cestovní velikosti!


Napište mu vzkaz

Svého přítele můžete překvapit tím, že mu napíšete milostný vzkaz, ve kterém mu odhalíte, co k němu cítíte. Zvláště pokud jste člověk, který nesnadno vyjadřuje své pocity. Den svatého Valentýna může být skvělou příležitostí k tomu, abyste na kus papíru vyjádřili své pocity, svou lásku, třeba i veršem!


Vytvořte koláž vzpomínek

Shromážděte vaše společné fotky a videa z cest (zde vám velmi pomohou účty na sociálních sítích) a vytvořte film, foto koláž, fotoknihu, apod. Zkrátka cestu mezi ty nejkrásnější vzpomínky vás dvou. 

Připravte romantickou večeři

Možná bude jednodušší udělat rezervaci v restauraci, ale vámi připravená večeře bude v jeho očích mnohem cennější. Uvařte jeho oblíbené jídlo a užijte si večer doma při svíčkách, s vaší oblíbenou hudbou v pozadí.


A pokud je váš přítel jen váš přítel, ne manžel, chcete s ním strávit celý život a ten pocit je vzájemný, ale on nemá odvahu udělat rozhodující krok, odvažte se položit VELKOU otázku! " Budeš můj...?"

Letošní VALENTÝN se tak stane jistě nezapomenutelným! ☺

 

 

Tipy na VALENTÝNSKÉ překvapení
Poznámky