Dopřejte si 30 minut jen pro sebe!

Dopřejte si 30 minut jen pro sebe!

 

Co takhle proměnit vaši koupelnu v luxusní domácí wellness? S našimi nápady dosáhnete výsledků již za 30 minut a budete se cítit úžasně!

Komu by se nelíbilo nechat se hýčkat a dopřát si tu nejlepší péči? Nejsme kouzelníci a žijeme ve zvláštní době, kdy den strávený ve wellness, je jako magicky vzdálený sen. Dopřejte si luxusní péči u Vás doma!  

Přinášíme vám několik kosmetických triků, které hravě zvládnete u vás doma. Samozřejmě s těmi správnými produkty! Hýčkejte své tělo, pečujte o svou pokožku těla i obličeje, udržujte ji čistou, hydratovanou a vyživenou!


Vhodné pro: ženy i muže ochotné a schopné věnovat čas a kvalitní péči svému tělu!

 

Začněte tělovým peelingem! Ideální je na bázi solí a poté pokračujte pleťovou bahenní maskou. Je obohacena o soli, živiny a minerály, které vaši pokožku zklidní a zároveň stimulují krevní oběh, zjemňují strukturu pokožky a pomáhají regeneraci buněk. Masku jemně rozetřete a nechte působit, dokud bahno úplně nevyschne, poté ji odstraňte teplou vodou.

Bahenní maska obsahuje mořské soli (z Mrtvého moře) a přírodní mikročástice, které jemně odstraňují odumřelé buňky a hloubkově čistí vaši pleť. Výsledkem bude dokonale čistá a jemná pokožka, zářivá na pohled a jemná na dotek.
Těsně před tím, než vylezete z vany (nebo sprchy), použijte sprchový olej, který vaší pokožce dodá tolik potřebnou hydrataci a dlouhotrvající vůni.


Na závěr vašeho domácího wellness použijte jemné tělové mléko obohacené o minerály, oleje a rostliny z Mrtvého moře. Obohaceno o přírodní složky jako je máslo a aloe vera. Pokožka bude zklidněná, hydratovaná a vyživená. Nezapomeňte na obličej! Nejprve důkladné vyčištění přípravkem vhodným pro váš typ pleti a poté pleťový krém, obohacený o másla a oleje, které zvyšují přirozenou hydrataci pokožky a okamžitě dodávají pocit svěžesti a vitality.

 

Péči si zaslouží i vaše mysl ... odpočiňte si, přečtěte si dobrou knihu, podívejte se na film, pohrajte si se svým mazlíčkem nebo se pomazlete s partnerem!

 

Zkrátka si ten život užívejte plnými doušky! Vždy je potřeba nalézt chvilku pro sebe, uvidíte zázraky!

 

Dopřejte si 30 minut jen pro sebe!
Doporučené produkty
Poznámky