Příběh o kouzelném peelingu

Příběh o kouzelném peelingu

 

Před dávnými a dávnými lety žila princezna, která snila o tom, že bude mít nejjemnější a nejhladší pokožku na světě. Hladší než vzácné hedvábí jejích knížecích oděvů. Hladší než pokožka novorozence. Hladší než dotyk bohyně.

 Jednoho krásného dne přišla princezna se skvělým nápadem. Vzala si velkou misku, nasypala do ní sůl z Mrtvého moře, která byla dobře známá svými magickými vlastnostmi - pro zmírnění stresu a zklidnění kůže a pečlivě ji promíchala s kombinací těch nejvzácnějších olejů - andirobového oleje (extrahovaného z ořechů rostoucích na stromech v Amazonii), jojobového oleje, olivového oleje, mandlového oleje a brutňáku lékařského.

Tímto způsobem vytvořila jedinečný lektvar, dnes známý jako peeling. Dokáže jemně odstranit z pokožky všechny zbytky odumřelých buněk a vaše pokožka může znovu dýchat a tvořit buňky nové. Během chvilky je mimořádně jemná a hladká, přesně tak, jak chtěla naše princezna.

Tento příběh může být i váš. Také můžete mít tu nejhladší pokožku na světě, hladší než pokožka víly, hladší než měkký dotyk polibku. Tajemství spočívá v pravidelném používání peelingu na bázi mořských solí a olejů, který regeneruje pokožku, obnovuje její elasticitu, odstraňuje odumřelé buňky a toxiny, aktivuje krevní oběh a snižuje stres.

Po ošetření zůstává kůže pružná, měkká a hebká. Směs prospěšných olejů má intenzivní zvlhčující účinek, který trvá déle než 48 hodin a díky jemně se uvolňující vůni zůstává s vámi po celý den.

Celulitida, strie, unavená pleť, budou nyní už jen špatnou vzpomínkou.  Hýčkejte svou své tělo a potěšte duši. Je to zážitek zrození krásy, který je vidět a cítit.

 

Příběh o kouzelném peelingu
Doporučené produkty
Poznámky