Oslavujeme Mezinárodní den ŽEN!

Oslavujeme Mezinárodní den ŽEN!

 

 Vybrat ten správný dárek pro ženu, která má všechno nebo která říká, že nic nepotřebuje, může být opravdová výzva ...

Chcete ji překvapit, aby dárek přinášel i po letech radost a příjemnou vzpomínku? Máme pár nápadů, které by vás mohly inspirovat!

Kosmetika nikdy nezklame

Ženu vždy potěší krásný kosmetických produktů a nikdy se nemůžete splést! POZOR! Parfém je dobrou volbou, pouze pokud přesně víte, jaké vůně preferuje. Pokud neznáte její vkus, vyberte něco jiného! Krémy na obličej ale ne, to je stejný příběh jako s parfémy. Ženy mají obvykle své dlouhodobě oblíbené produkty z řady péče o pleť. Ale poklady pro péči o tělo jsou skvělou volbou! Dárková sada která obsahuje mýdlo, koupelovou sůl, tělové máslo, sprchový olej a další. Dopřejte milované ženě opravdový SPA zážitek.

Dárkový poukaz

Pokud žena řekne, že nic nechce, dá se pochopit, že nutně nepotřebuje nic konkrétního nebo už má představu o tom, co chce, ale stydí se vám to říct. Dárková kartu je skvělou volbou, může tak zvolenou částku utratit ve svém oblíbeném obchodě s oblečením nebo kosmetikou. Perfektní dárek. Můžete vybrat poukaz do SPA nebo do kosmetického salonu, který často navštěvuje.

Co takhle pozvání do oblíbené restaurace?

Čas strávený s milovanou ženou, ať už je to maminka, kamarádka, přítelkyně nebo sestra, pro ni bude krásným dárkem a také příjemnou vzpomínkou pro vás oba. Kromě hmotného daru je neocenitelný čas a pozornost věnovaná někomu, koho milujete.

Výlet, ideální dárek pro aktivní ženy

Co takhle naplánovat jednodenní výlet nebo třeba pár hodin na oblíbeném místě? Předem se ujistěte, že má váš host ten den volno práci nebo nemá jiné plány. Můžete vybrat procházku přírodou, túru do hor nebo kávu v oblíbené kavárně.

Sentimentální dárky

Darujte knihu se zvláštním významem nebo fotoalbum se společnými fotkami, zážitky. 


Vybrali jste? ☺

 

 

Gifts that any woman would be happy to get this Women’s Day
Poznámky