Rychlá pomoc pro suché vlasy – MASKA!

Rychlá pomoc pro suché vlasy – MASKA!

 

 Během suché zimy trpí nejen vaše pokožka, ale i vlasy! Lámou se, vysušují, ztrácí lesk. Vyzkoušejte výjimečnou péči masek na vlasy a vraťte svým vlasům zdraví a sílu!

Olejové masky jsou skvělou volbou pro suché vlasy. Vyrobit si ji můžete i doma – smíchejte dvě lžičky mandlového, olivového, jojobového a kokosového oleje. Zahřejte je na správnou teplotu. Lehce nanášejte po celé délce vlasů. Vyhněte se kořínkům a pokud máte vlasy opravdu velmi suché, zabalte je do ručníku. Nechte působit zhruba 30 minut, proceduru opakujte každý týden.

Pokud nejste zrovna zastánci domácích přípravků. V obchodech naleznete spousty přípravků pro suché a namáhané vlasy, dodejte jim extra hydrataci. 

Účinné složky, které v tomto případě působí na vlasy jako afrodiziakum jsou například:

- Habešský olej, který opravuje narušenou strukturu vlasového vlákna, posiluje vlasy náchylné k lámání a navrací jim přirozený lesk.

- Marhulový olej vlasy chrání před agresivními vlivy životního prostředí. 

- Olej z kamélie pomáhá udržet vaše vlasy hydratované. 

Stejně jako vaší pleti, tak i vlasům velmi prospívá noční péče. Ty správné ingredience dokáží doslova zázraky. Vyzkoušejte vlasové mléko, novinku na trhu vlasové kosmetiky, která vyživuje vlasové vlákno nezbytnými živinami, zatímco vy spíte! Hydratuje a regeneruje strukturu vlasů a dokáže je udělat až 30krát odolnější vůči lámání!

Vlasové sérum   působí i jako maska,   zvláště v zimním období! Chrání před vnějšími vlivy a zabraňuje zbytečnému vysoušení. Vaše vlasy budou vyživené, hebké, zářivé! Jako třešničku na dortu si užijte jemnou, ale dlouhotrvající vůni.

 

 

Rychlá pomoc pro suché vlasy – MASKA!
Poznámky