Péče o pleť v ZIMĚ!

Péče o pleť v ZIMĚ!

 

Chraňte a vyživujte svou pleť! Nízké teploty vaší pleti opravdu nesvědčí, dopřejte jí pozornost a hýčkání jakou si zaslouží.

Vybírejte kosmetiku bohatou na živiny a složení, které zabraňuje vysoušení pokožky. Je potřeba chránit celé tělo nejen obličej, nezapomínejte tedy ani na krk a dekolt. Po koupeli byste měla celému tělu dopřát hydrataci pomocí výživného tělového krému.

 

Obličej
Ideální počasí na peeling! Sezóna extrémního horka a slunečního záření je pryč. Jemný peeling pokožky odstraní odumřelé buňky a zanechá čistou, krásnou a sametovou pokožku. Máte doma zásobu na domácí wellness? Nyní je také ideální čas začít nebo pokračovat v dávkování vitamínů! Účinné látky, jako je vitamin A (tretinoin, retinol) a vitamin C (kyselina L-askorbová) působí do hloubky a stimulují produkci přírodního kolagenu. Obnovují pevnost a mladistvý vzhled pokožky.

 

Ruce
Nevystavujte své ruce zbytečně chladu. Noste rukavice a používejte hydratační krém na ruce! Vybírejte takový, který se rychle vstřebává a dlouhodobě ji chrání. V každé kabelce byste měla mít jeden, ideální velikost na cesty. Používejte ho po každém mytí rukou nebo po použití dezinfekčního gelu na ruce. Doporučujeme Sabon máslový krém na ruce s bohatou texturou a nádhernou vůní, obohacený olejem z mučenky a vitamínem C.

 

Tělo
Kůže na těle, i když je více chráněna před chladem a dehydratací než obličej nebo ruce, vyžaduje v chladném období také zvýšenou pozornost. Doporučujeme si dvakrát týdně dopřát peeling celého těla, který odstraňuje odumřelé buňky a dodává pokožce tolik potřebnou výživu a hydrataci. Po sprchování nezapomínejte na hydratační tělový krém, ideálně obohacený o vitamín E a omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.


Nohy
Popraskané paty a drsná pokožce na nohou! Jak na ně? Před spaním důkladně nohy namasírujte máslovým krémem na nohy. Přebytečné množství krému klidně ponechejte, krásně se vstřebá. Na noc si oblékněte bavlněné ponožky a ráno se kochejte měkkou a sametovou pokožkou na vašich nohou!

 

Péče o pleť v ZIMĚ!
Doporučené produkty
Poznámky