Dopřejte si dokonalou horkou koupel

Dopřejte si dokonalou horkou koupel

 

 Léto znamená rychlé, studené a povzbuzující sprchy, ale na podzim můžete relaxovat v horké vaně s vonnými solemi a oleji v jemném světle svíček!

 Nemáte rádi dlouhé a teplé koupele? Vždyť je to ideální čas, kdy si můžete odpočinout u knihy nebo třeba sklenky dobrého vína. Další důvod proč milovat podzim!

Studené sprchy nyní nahrazují horké koupele ve voňavé vaně. Jemná pěna, léčivé soli a vonné oleje všeho druhu doprovázené svíčkami.

V chladných podzimních dnech můžete snít s otevřenýma očima a když se večer vrátíte domů, první, co uděláte je, že si napustíte horkou vanu. Co může být úžasnější relaxace než vonná koupel se solemi z Mrtvého moře, které jemně hladí pokožku a uvolňují všechny smysly.

Horká voda vám pomůže emocionálně se zotavit a poskytne vám prostor pro nalezení vnitřního klidu. Po dlouhém a únavném dni je teplá koupel ideální volbou k odpočinku.

Zatímco sedíte ve vaně, můžete relaxovat a meditovat se zavřenýma očima. Představte si, jak voda, ve které se nacházíte, smývá vše, co vám ten den bylo nepříjemné. Zkuste si představit, jak strach, napětí a nepříjemný pocit po hádce s kolegou nebo se šéfem mizí s každým pohybem vody ve vaně. Stejně jako když vlna pomalu maže kroky v písku. Vdechujte vůně vycházející z vody nebo z vonných svíček a pomalu vydechujte. Proveďte toto „cvičení“ několikrát za sebou a pocítíte tu pravou relaxaci! Chcete-li se úplně uvolnit, doplňte váš večerní koupelový rituál relaxační hudbou.

Koupel má spoustu benefitů pro vaši pokožku!

Koupelový rituál spojuje relaxaci s péčí o pokožku. Teplá pára pomáhá snadněji čistit pokožku, odstraňovat nečistoty a stahovat póry.  Na závěr nezapomeňte použít peeling!

 

Dopřejte si dokonalou horkou koupel
Doporučené produkty
Poznámky