Horečka vanilkové noci! Buďte smyslná jako horká letní noc!

Horečka vanilkové noci! Buďte smyslná jako horká letní noc!

 

V sezóně kdy slunce už slábne a večery jsou chladnější, si můžete připomenout smyslnost a sílu horkého letního večera. Dopřejte své duši slunce a zahalte se do soumraku se sladkou vůní vanilky – královny vůní!

Začněte den brzy a bez ohledu na to, jak nabitý je váš plán, máte čas zůstat déle v teplé sprše, která vás připraví na náročný den. Střídejte horkou vodu se studenou vodou, pomáháte tím zlepšit cirkulaci krve a probudíte vaše tělo.
Milujte vanilku? Vyzkoušejte naši nejoblíbenější vůni – Pačuli, levandule a vanilka. Probuzení ve sprše díky sprchovému oleji. Hloubkově vyčistí pokožku a dodá jí svěžest, kterou potřebuje. Dokončete svůj ranní rituál pomocí tělového mléka stejné vůně.
Vyberte si oblečení, které zdůrazňuje vaši ženskost. Buďte připravena rozdávat úsměvy a přivítejte den, který vám právě otevřel dveře. Kapka parfému nejčistší vanilkové esence řekne světu vše o vaší kráse a podtrhne vaší smyslnost.
Večer, kdy slunce pomalu zapadá za horizont, vám horká vana připomene léto. Přichází podzim, ale léto tu může být stále s vámi. Pěna do koupele ve vůni pačuli, levandule a vanilka zahřeje vše smysly. Ponořte se do horké vody, nasajte vůni a starosti nechte odplout. Odpočněte si.
Elektrické světlo není to pravé pro atmosféru k relaxaci. Vonná svíčka je pro tento okamžik to pravé! Mihotající se plamínek navodí tu pravou atmosféru a jemná vůně dokonale doplní požitek. Dopřejte si chvilku pro sebe, zavřete oči a užijte si svou chvíli. Vaše sny voní po vanilce.

 

Horečka vanilkové noci! Buďte smyslná jako horká letní noc!
Doporučené produkty
Poznámky