Užijte si maximální péči … objevte kouzlo koupelové soli!

Užijte si maximální péči … objevte kouzlo koupelové soli!

 

 Relaxační koupel s vonnými solemi je vždy skvělá volba, zvláště když je venku sychravo a zima. Jakou koupelovou sůl bychom měli používat, abychom využili jejich příznivé účinky?

Chcete lépe spát? Dopřejte si hodinu nebo dvě před spaním horkou koupel. Do vany přidejte sůl do koupele z Mrtvého moře, zapalte vonnou svíčku a lehněte si a uvolněte své tělo i mysl. Vyberte si vůni levandule, která má pozitivní vliv na spánek.

Voda ve vaně by měla mít kolem 40 stupňů Celsia. Příliš horká má nepříznivý vliv na krevní oběh a srdce. Velmi horká voda má také negativní účinky na pokožku a podporuje vznik dermatitidy! Jakmile se ujistíte, že má voda správnou teplotu, přidejte pár lžic koupelové soli s aromatickými oleji   a bylinkami. Dopřejte si relaxaci zhruba 20 minut, voda je nejen příjemně voňavá, ale i zdraví prospěšná! Soli z Mrtvého moře obsahují více než 26 základních minerálů, jako je hořčík, vápník, sodík, které hydratují a zkrášlují pokožku.

Pokud vám situace nedovolí odpočívat tak, jak byste si přáli, vyzkoušejte koupelovou sůl s vůní pomerančů. Má uklidňující a antidepresivní účinky.

Vzácné soli z Mrtvého moře dodají vaší pokožce nezbytné minerály. Příjemná a lehká vůně uvolňuje napětí a zklidňuje. Zažijte pocit sametově hebké pokožky. Povzbuďte své tělo, mysl i duši. 

Potřebuje vaše pleť probudit? Vyzkoušejte sílu exfoliace! Tělový peeling je speciální přípravek pro extra účinnou, ale šetrnou očistu pokožky! 

Pozor, koupelová sůl není určena používat jako peeling!!! Hrozí podráždění pokožky a popraskání kapilár. Vždy používejte pouze produkty určené pro exfoliaci pokožky! Jsou jemné, ale účinné, obsahují soli z Mrtvého moře a hydratační oleje.

Po koupeli použijte tělové mléko které vaši pokožku zahalí do hedvábného závoje. Můžete vyzkoušet například naše hebké tělové mléko obohacené o mandlový olej, bio ovesné mléko a vitamín E. Jedinečné složení vyživuje a hydratuje do hloubky, zvyšuje její elasticitu a zabraňuje stárnutí.

Užijte si opravdový SPA zážitek i u vás doma. Hýčkejte vaše smysly, zapalte vonnou svíčku  napusťte horkou vanu a užijte si výjimečný čas jen pro sebe!

 

 

Užijte si maximální péči … objevte kouzlo koupelové soli!
Poznámky