Blíží se prázdniny! Odpočívejte!

Blíží se prázdniny! Odpočívejte!

Všichni si volno představujeme jako chvíle totální relaxace... Někdy se ale ocitáme v situacích, které nám pohodu a klid kazí. Nedejte se!

Důležitější než výběr destinace je výběr partnera na dovolenou. Abyste se neocitli situaci, ve které musíte minimálně sedm dní snášet lidi, se kterými se nedá bavit natož odpočívat.  

Správný výběr!

Soustřeďte svou pozornost na lidi, kteří jsou na stejné vlně jako vy. Mají stejné nebo alespoň podobné cíle a očekávání. Ať už je to relaxace na pláži nebo pěší turistika, nakupování nebo celodenní focení. Udělejte si od začátku plán, aby si každý byl vědom svých priorit. Řekněte si své priority a ujasněte si je, koneckonců je to i vaše dovolená, máte stejné právo na odpočinek jako kdokoli jiný!

Respektujte se!

Je v pořádku dělat malé kompromisy v zájmu vašich dovolenkových partnerů, zvláště pokud je situace oboustranná. Ale nechoďte tak daleko, že byste se vzdali všech plánů – chcete do muzea? Jděte, nemusíte všude společně. Nestresujte se, snažte se najít kompromis. Cílem dovolené je odpočinek a nabrat síly! Ne vracet se z dovolené vystresovanější, než jste odjížděli.

Nezapomeňte: cokoli rádi děláte na dovolené, je přesně to, co musíte udělat!

Spát pozdě, snídat v poledne, každý den si dát zmrzlinu, ležet na pláži, číst si, opalovat se, plavat nebo vylézt na horu. Navštěvovat muzea, chodit nakupovat, zkrátka vše na co běžně doma nezbývá čas! Užívejte si rituál krásy i na dovolené, nezapomeňte si sbalit svou oblíbenou kosmetiku v cestovní velikosti! Dopřejte si relaxační koupel, pečujte o svou pokožku, zahalte se do jemných vůní tělového mléka ... A nic neuspěchejte! Zasloužíte si trochu hýčkání a čas jen pro sebe!

 

Kam se chystáte na dovolenou Vy?

 

 

Blíží se prázdniny! Odpočívejte!
Poznámky