Kosmetické poklady v mini verzi do každé kabelky!

Kosmetické poklady v mini verzi do každé kabelky!

Kosmetické poklady v mini verzi do každé kabelky!

Balení na dovolenou je výzva, zvláště pokud jde o kosmetickou výbavu. ☺ Vsaďte na mini velikosti vašich oblíbených produktů, můžete si tak dopřát luxusní péči kdekoliv!

Nemusíte se vzdát své každodenní rutiny péče o pleť a vlasy. Cestujete jen na víkend? Stačí vám mini verze vašeho oblíbeného šamponu, masky, sprchového gely, krémy nebo pleťového séra! Praktické miniatury, ideální výbava na dovolenou!

Pojďme si zopakovat pár nezbytností, které vám na vašich cestách nesmí chybět:

Péče o pleť

U kosmetiky máte dvě možnosti: buď si koupíte speciální obaly v malém formátu a přelijete do nich svůj oblíbený sprchový gel, krém, pleťovou vodu či sérum, nebo si vyberete speciální miniatury na cesty!

Vybrat si můžete z krémů na obličej, ruce či tělo, sprchových olejů a mlék od 10 ml do 100 ml, zkrátka maximální množství akceptované v příručním zavazadle do letadla. Dokonce i parfém nebo tělový peeling máme v cestovní velikosti!

Pokud vám však ani jedna možnost nevyhovuje, vyberte si produkty ve standartní velikosti, které skutečně potřebujete: přípravek na čištění pleti, odstraňovač make-upu, hydratační krém a produkt s vysokým SPF faktorem. Nezapomeňte na povolené množství, v odbaveném zavazadle mohou být pouze produkty do 100 ml!

Péče o vlasy

I když hotel, ve kterém bydlíte, má v nabídce plnou kosmetickou výbavu, každý je zvyklý na svůj standart. Zabalte si svůj oblíbený šampón, jen v menším formátu! A co třeba tuhý šampón? Ideální volba na dovolenou.

Make-up 

Podkladová báze nebo CC krém, řasenka a rtěnka, to jsou základní produkty do kabelky. Můžete si vzít i paletku, která obsahuje tvářenku a oční stíny a hned ušetříte místo. Dejte si ale co pozor, abyste nevozily zbytečnosti, které pak nevyužijete a zabírají vám zbytečně místo v kufru!

Kosmetické doplňky

Masážní kartáč na obličej, bruska na paty a další oblíbené pomůcky v každodenní péči o vaše tělo, nezapomeňte je doma! Krása si nedá přestávku ani na dovolené! ☺

 

Doporučené produkty
Poznámky