Rituál péče o tělo

Rituál péče o tělo

 

 Univerzální recept na dokonalou péči neexistuje, ale je jisté, že všichni toužíme mít krásnou a pevnou pleť! Kdybychom tak měli kouzelnou hůlku … celulitida a strie by zmizely jedním mávnutím!

Čištění je prvním krokem v rituálu péče o pleť. Výběr správných produktů je tím nejdůležitějším krokem! Pokud máte citlivou pokožku, vyhněte se používání horké vody. Pokud máte suchou pokožku, používejte produktu, které ji hydratují do hloubky. 

Toužíte po něčem opravdu výjimečném? Vyzkoušejte produkty, které obsahují výživné oleje, jako jsou esenciální oleje z oliv, avokáda, jojoby nebo pšeničných klíčků. Olivový olej je bohatý na antioxidanty, má ochranné a hydratační účinky. Avokádový olej a extrakt z pšeničných klíčků pomáhají regenerovat pokožku a jojobový olej ji udržuje sametově hebkou. Vše výše zmíněné naleznete v našem jedinečném sprchovém oleji!   Vyzkoušet můžete také sprchový gel nebo čisticí pěnu. Používejte tyto produkty každý den a objevte krásu své pokožky! 

Dopřejte si peeling celého těla, alespoň jednou týdně! Jemná, ale účinná exfoliace dokáže zázraky! Tělový peeling s obsahem solí z Mrtvého moře a výživnými oleji pokožku nevysušuje a zanechává ji hedvábně hladkou, zářivou a jemně parfemovanou!

Pokračujeme v aplikaci bahenní masky. Je obohacena o soli, živiny a minerály z mrtvého moře, zklidňuje pokožku, stimuluje krevní oběh, zjemňuje texturu pokožky a regeneruje buňky.

Hydratace je základ! Dopřejte si každý den několik minut jen pro sebe! Relaxujte a sbírejte potřebnou energii. Pokožku hydratujte lehkým, ale výživným krémem s příjemnou vůní, bohatým na živiny, cenné minerály a další hydratující složky. Ideální volbou je krém s obsahem bambuckého máslo, který intenzivně hydratuje velmi suchou pokožku, obnovuje její pružnost a dodává zářivý vzhled.

Nezapomínejte na nohy! Alespoň jednou týdně si dopřejte chvilku péče o nohy. Namočte je do vlažné vody, do které přidáte mýdlo nebo sprchový gel. Peeling na nohy a paty a poté intenzivně zvlhčující krém – ideální duo.

K péči o zdravé tělo patří také cvičení! Stačí procházka v parku, běh, plavání, jóga nebo jednoduché cvičení doma. Sport nás posouvá o krok blíže k tělu, o kterém sníme.

 

 

Rituál péče o tělo
Poznámky