Sprchový olej – vyzkoušejte jeho magickou sílu a dlouhotrvající vůni!

Sprchový olej – vyzkoušejte jeho magickou sílu a dlouhotrvající vůni!

 

 Obyčejný sprchový gel odstraňuje z pokožky nečistoty a kožní maz a zbytečně pokožku vysušuje. Sprchový olej je jiný! Objevte kouzlo sametově hebké pokožky a výjimečné hydratace již po prvním použití!

Sprchový olej je obohacen o přírodní oleje, je stejně účinný jako sprchový gel, ale zároveň pokožku nevysušuje. Je zvláště účinný pro citlivou a suchou pokožku! Dopřejte si extra porci hydratace! 

Sprchový olej je vhodný pro každodenní použití, obsahuje přírodní oleje a cenné ingredience.

Stále můžete dodržovat zažité postupy a hýčkat svou pokožku tělovými krémy. Ale sprchový olej udělá tuto práci za Vás již ve sprše! 

Jak sprchový olej používat?

Aplikujte ho na vlhkou pokožku a ponechte ho několik minut působit. Zvlhčující oleje se lépe vstřebají do pokožky. Poté opláchněte vlažnou vodou. Vyhýbejte se horké sprše, která pokožku vysušuje. Pokud olej okamžitě opláchnete, hydratační oleje se dostatečně nevstřebají. Rozdíl uvidíte již po první koupeli, jakmile pokožku otřete ručníkem, bude hebká a zářivá jako po nanesení hydratačního krému nebo tělového mléka

 

Čím je náš sprchový olej výjimečný?

Je bohatý na éterické oleje z oliv, avokáda, jojoby a pšeničných klíčků, které udržují pokožku dostatečně hydratovanou. Je obohacen o Omega 3, 6, 7, 9 a vitamíny A, E. Olivový olej je bohatý na antioxidanty a plní ochrannou i zvlhčující roli. Avokádový olej a extrakt z pšeničných klíčků pomáhají regenerovat pokožku a jojobový olej ji udržuje sametově hebkou.

 

 

Sprchový olej – vyzkoušejte jeho magickou sílu a dlouhotrvající vůni!
Poznámky