Děkujeme za rok 2021!

Děkujeme za rok 2021!

 

 Tento rok 2021 nebyl bezpochyby pro nikoho z nás jednoduchý! Mnoho lidí ztratilo úsměv na tváři, přišlo o své blízké …. Ale myšlenky a naděje v lepší budoucnost je to, co nás žene dál.

Když nemáte jinou možnost, než být silný, zachovat si pozitivní nadhled a optimismus, snáze překonáte těžké chvíle. Na vše se můžete podívat dvěma pohledy, buď je sklenice napůl prázdná nebo z poloviny plná. Samozřejmě můžeme zoufat, stěžovat si, plakat a stáhnout se do kouta. Nebo se můžeme pokusit najít vše, co se nám v tomto roce dobrého a krásného stalo! 

Nevíme, jestli byl rok 2021 lepší nebo horší než rok 2020, ale bezpochyby to byl rok nových výzev. Rok adaptace, tolerance a učení se. Naučil nás vážit si každého dne a považovat ho za dar. Letos jsme tedy dostali již téměř 365 dárků a děkujeme za ně!

Naučili jsme se, že nic, co se nám přihodí, nesmíme brát jako samozřejmost, protože život je stejně nepředvídatelný, jako je krásný, když se ho naučíte užívat. V roce 2021 jsme si více než kdy jindy užili jakoukoli chvíli strávenou s přáteli, objetí našich rodičů a dětí, úsměv blízkých.

Možná jsme obtížněji cestovali, kvůli omezením, ale ještě více jsme si vážili každého závanu čerstvého vzduchu, každého západu a východu slunce a s radostí jsme je přijímali jako vzácné dary.

Mnozí z nás letos museli pracovat z domova, své kolegy z kanceláře jsme viděli tváří v tvář jen zřídka, ale naštěstí jsme měli virtuální prostředí, díky kterým jsme se mohli setkávat a vyměňovat si nápady a plány, které se proměnily v úžasné projekty.

Před pandemií jsme si nedokázali najít čas na cvičení, meditaci nebo kosmetickou péči. Vše bylo v běhu a my jsme přeskakovali základní péči o naše tělo i duši. Letos jsme investovali čas a proměnili ho v kvalitní prostor pro sebe a své koníčky. 

Děkujeme také za to, že jsme si více kontrolovali své zdraví, brali jsme vitamíny, více cvičili, jedli jsme zdravěji, užili jsme si výlety do přírody, přírodu, turistiku nebo koupání v moři.

Oslavujme rok 2021 a poděkujme za něj! Další rok, ve kterém jsme si uvědomili, že je důležitější BÝT než MÍT! Děkujeme!

 

 

Děkujeme za rok 2021!
Poznámky