Užijte si babí léto!

Užijte si babí léto!

Užijte si babí léto!

Pomalu přichází podzim, ale vám chybí tak moc to krásné horké léto? Dopřejte si chuť léta díky našemu výjimečnému rituálu krásy!

Co se vám vybaví, když se řekne „léto“? Barevné oblečení, čokoládová pokožka, manikúra v neonových barvách, letní účesy a odpočinek...

Na podzim už nás nic z toho teoreticky nebaví, ale i tak se můžete cítit skvěle! Zde je několik triků, které můžete využít, pokud si chcete udržet každý chuť a vůni léta co nejdéle. 

Noste barevné oblečení

Teploty klesají, sukně a šaty už nemůžeme nosit tak často, ale můžeme si užívat zářivé barvy! Není pravidlem nosit na konci léta černou, hnědou nebo šedou barvu a naštěstí letošní podzimní kolekce hlásí opravdu paletu barev!

Vyzkoušejte sprej na vlasy s mořskou vodou

Pokud milujete, jak vaše vlasy vypadají v létě na pláži, přirozeně suché a celý den „upravené“ mořskou vodou, vězte, že tento vzhled si můžete znovu vytvořit i u vás doma. Existují speciální laky na vlasy a vody, které dokážou vytvořit plážový vzhled vašich vlasů. Obsahují dokonce i mořskou vodu! 

Objevte kouzlo samoopalovacího krému

Pokud milujete opálenou pokožku a podzimní sluníčko už vám tuto službu neudělá, samoopalovák dokáže zázraky! S použitím správného produktu můžete během okamžiku vypadat, jako byste se právě vrátili z exotické dovolené!

Udržte si letní jiskru

Podzim je ideální období pro peeling bez rizika, že na ní zůstanou pigmentové skvrny. Jemným odstraněním nečistot a odumřelých buněk zůstává pokožka dokonale čistá, stimulovaná a vyčištěná, pleť se stává zářivou a plnou svěžesti. Jakmile se póry zbaví nečistot, můžete pleť omýt čistícím olejem, který odstraní přebytečný maz, vyživí pokožku a vyrovná její rovnováhu.

 

Doporučené produkty
Poznámky