Vůně podle znamení zvěrokruhu!

Vůně podle znamení zvěrokruhu!

 

 Není náhoda, že vám některá vůně voní a jinou nemáte rádi! Astrologové tvrdí, že pro každé znamení existují specifické vůně, které umocňují vaše přirozené vlastnosti.

Koukněme se na to zblízka!

Beran – ideální volba jsou tulipány, zimolez nebo karafiáty. Vybírejte kosmetiku a parfémy, které obsahují heřmánek. Skvěle vás uvolní a v kombinaci s vůní borovice vám poskytnou potřebnou ochranu a klid. Doporučujeme používat sprchové přípravky a tělové krémy, které obsahují cedrové esence, která vaše tělo revitalizuje a tóny pomeranče vás zbaví bolestí hlavy.

Býk miluje květinově-ovocné esence a vůni jablka, jasmínu nebo růže. Tyto vůně vás uvolní, umocní váš vnitřní klid a optimismus.

Ryby zbožňují vůni levandule, která napomáhá v soustředění, zvyšuje kreativitu a podporuje fantazii. Vyzkoušejte sprchový olej  s vůní levandule, jablko nebo další produkty pro péči o tělo. 

Raci milují moře. Vybírejte kosmetiku z mořských řas. Například z Mrtvého moře, které zklidňují pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a udržují ji aktivní a hydratovanou. 

Lva přitahuje jantar. Vzbuzuje v něm vnitřní klid, velkorysost a zahání vnitřní napětí. Ráno používejte mýdlo nebo sprchový olej s vůní pomerančových květů,  probudí vaše smysly a dodá energii na celý den.

Panny milují vůni čerstvě vypraného prádla. Často používají tuto vůni na textilie, závěsy nebo ložní prádlo. Dokonalé uvolnění!

Váhy milují růže! Pomáhají jim cítit se dobře a otevřít svá srdce. Vyzkoušejte sprchový olej, tělový krém nebo krém na ruce s vůní růží.  

Pačuli je typickou vůní Štírů! Dodává jim sílu, odvahu a zvláštní kouzlo. Probuďte své smysly a pociťte, že můžete dobýt celý svět jedinou kapkou parfému s pačuli.

Střelec miluje citrusové plody! Pokud stojíte před důležitými rozhodnutími, vyberte si vůni s tóny pomeranče  nebo citronu! Uvidíte, jak snadné je najednou učinit správné rozhodnutí.

Pokud jste Kozoroh, vyzkoušejte vůni ambry, pačuli a santalového dřeva. Pomohou Vám projevit se, snižují únavu a zmírňují stres. 

Vodnáři  potřebují optimistickou vůni, která představuje originalitu a chuť do života. Vybírejte kosmetiku s vůní citrónu. A pokud chcete být neodolatelní, jasmín  je ideální volba!

Ryby milují ovocné a sladké vůně! Jahody, hrušky, jablka, maliny a trocha koriandru. 

Určitě vyzkoušejte a napište nám na našem Facebooku nebo Instragramu.

 

 

Vůně podle znamení zvěrokruhu!
Poznámky