Léto ještě nekončí!

Léto ještě nekončí!

 

 Milujete teplé letní paprsky, moře, limonády na pláži nebo odpočinek u bazénu? Podzimní počasí vám velkou radost rozhodně nedělá. Zkusme si prodloužit léto a jeho atmosféru pomocí několika jednoduchých triků!

Ideální způsob jak si udržet léto je odletět do teplých krajin, nabídka exotické destinace je dnes opravdu veliká. Teploty venku začínají ze dne na den klesat a místo trička a kraťasů musíme přibalit alespoň o jednu vrstvu více.

Proč nosit veselé potisky a neonové barvy jen v létě. Vždyť i podzim může být barevný! ☺ Podzimním kolekcím většinou dominuje hnědá, šedá nebo černá. Jako bychom se řídili nepsaným zákonem, že podzimní oblečení má zakázáno být růžové, oranžové nebo žluté!

Proč v létě nosíme šaty, sukně a trička v zářivých a jasných barvách, s vtipnými potisky a na podzim je nahradíme střízlivě hnědou, šedou či béžovou?

Nemusíte! Prodlužte si kouzlo léta! Výběr šatníku je tou nejjednodušší cestou! 

 

Podzim neznamená nudu a šeď

Léto míváme často spojené s cestováním, prázdninami, bezstarostnými dny, turistikou a chvílemi strávenými u moře. Ale proč to samé neudělat v září? Je to měsíc s příjemnými teplotami, ideální pro pěší turistiku, dlouhé procházky po pláži nebo návštěvu města.

Užijte si pocit svobody a relaxace během víkendového pobytu. I dva dny u moře jsou skvělou cestou relaxace! Nečekejte s dovolenou na příští léto!

Některé turistické destinace jsou dokonce ještě vhodnější navštívit právě na podzim. Slunce už nemá takovou sílu a vy si užijete pláže bez turistů. Vyzkoušejte vlnovou terapii.

Během chladnějších podzimních večerů si můžete zapálit vonnou svíčku a relaxovat v horké lázni s minerální kuličkou do koupele. Uvidíte, že podzim není až tak nepříjemný ☺!

 

 

Léto ještě nekončí!
Poznámky