„Strava“ pro vaši pleť!

„Strava“ pro vaši pleť!

 

Přípravy na Vánoce vrcholí! I v těchto dnech nezapomeňte na sebe! Péči a pozornost si vaše tělo teď jistě zaslouží.

Snažíte se zhubnout několik kilogramů těsně před výjimečnou událostí? To není příliš zdravý způsob! Pravidelná strava a péče o vaše tělo vám přinese dlouhodobé výsledky. Období Vánoc přináší mnoho stresu. Věnujte se sami sobě a rozhodně nepropadejte “rychlé dietě” jen abyste vypadala skvěle na silvestrovských fotografiích! Slyšeli jste někdy o dietě pro krásnou pleť? Je účinná, nebolí a výsledky jsou úžasné!

 

Peeling každý den
Odstranění odumřelých buněk pomocí jemného peelingu dodá pokožce okamžitou vitalitu. Všichni vám radí, abyste peeling používali jednou, maximálně dvakrát týdně. Pokud chcete zintenzivnit proces regenerace pokožky, můžete pokožku jemně odlupovat denně, ale pouze pomocí produktů, které to umožňují. Vyzkoušejte PEELING s mírným abrazivním účinkem, který zanechává pokožku čistou, jemnou, vláčnou a vyváženou bez jakéhokoli podráždění.


Kouzelné sérum
Existují pleťová séra, která působí po čase, a séra kdy se účinky projeví již po první aplikaci. Použijte je právě v „dietním“ týdnu, kdy chcete vidět výsledky okamžitě.
Ráno:
Sérum s vitaminem C (kyselina L-askorbová). Působí do hloubky a za několik dní obnovuje jas a zářivost pokožky.
• Intenzivní zvlhčující sérum (s kyselinou hyaluronovou, glycerinem, xylitolem). Hloubkově hydratuje, pomáhá udržet vodu v pokožce a obnovuje její pružnost, zbavuje pocitu suché a unavené pokožky.

Večer:
• Sérum s peptidy - uvolňuje pokožku, uvolňuje svaly a zlepšuje celkový vzhled pleti.
• Sérum s niacinamidem. Skvěle působí na mastnou pleť náchylnou k akné a zvětšeným pórům, okamžitě zlepšuje strukturu a vzhled pleti.

 

Ranní masáž obličeje
Každé ráno, po důkladném vyčištění pleti a jemném peelingu, aplikujte účinné sérum. Užívejte si nanášení a prohlubte účinek jemnou masáží obličeje. Nakonec naneste krém pro váš typ pleti. Hloubkově hydratační, výživný nebo krém proti vráskám (v závislosti na vašem věku a typu pleti). Několika masážními pohyby dokážete posílit krevní oběh a podpořit lymfatický systém. Jednoduchou technikou dokážete obnovit pružnost a pevnost vaší pokožky. Jemnými pohyby masírujte tváře od linie čelistí nahoru, prsty masírujte i rty a pokožku kolem úst, poté pokračujte ke kořenu nosu a na čelo, od středu až ke spánkům.

Vyzkoušejte sami, jak pár minut péče probudí Vaši pleť znovu k životu!

 

„Strava“ pro vaši pleť!
Doporučené produkty
Poznámky