Krásné a vyživené vlasy ve 3 krocích

Krásné a vyživené vlasy ve 3 krocích

 

V zimě na vlasy působí nejen nízké teploty a mráz, ale i manipulace s šálou, čepicí, apod. Vaše vlasy tak ztrácí přirozený lesk a dochází k poškození. 3 jednoduché kroky vám pomohou obnovit jejich přirozenou pružnost, jemnost a lesk.

1. Masírujte pokožku hlavy

Masáž pokožky hlavy není jen relaxující, ale pomáhá prokrvovat a stimulovat vlasové kořínky. Pět minut denně vám zaručí silnější a zdravější vlasy. Před samotným mytím můžete použít například peeling vlasové pokožky. Odstraní odumřelé buňky, vyživí a revitalizuje pokožku hlavy.

 

2. Foukejte si vlasy s hlavou skloněnou

Sušíte si vlasy fénem ? Předkloňte se a foukejte svou hřívu s hlavou směrem k zemi, nejen že získáte dokonalý objem, ale vyhnete se tak zbytečnému vysušování konečků. Na konci pak použijte chladnější vzduch pro oživení a lesk vašeho účesu.  To samé platí pokud používáte rotační kartáč.

 

3. Používejte produkty, které vaše vlasy hydratují

Speciální vlasové produkty s použitím po samotném mytí, dodají vašim vlasům perfektní lesk a hebkost. Aplikujte kondicionér nebo vlasové sérum. Nejprve si naneste přípravek do dlaní, poté jemně vmasírujte do vašich vlasů směrem od kořínků po konečky. V případě potřeby také na více namáhaná místa.

 

Krásné a vyživené vlasy ve 3 krocích
Doporučené produkty
Poznámky