Jak si udržet dlouhotrvající vůni v horkém létě?

Jak si udržet dlouhotrvající vůni v horkém létě?

 

 V zimním období vydrží parfém na vaší pokožce celé hodiny. V létě je spousta faktorů, které účinnost dlouhotrvající vůně snižují. Vysoké teploty, pot a vlhko … váš oblíbený parfém ztrácí na síle již hodinu po aplikaci. Máme pro vás několik užitečných tipů jak si vůni udržet mnohem déle!

Z nabídky si vybírejte „letní parfém“.  Mají odlišné složení od obyčejných parfémů. Pro letní parfém jsou ideální svěží a lehké tóny, zejména citrusové, květinové, bílý nebo zelený čaj, máta, zkrátka co nejčerstvější a osvěžující jako ledová domácí limonáda.

Jsou úžasné, jen nevydrží tak dlouho jako ty orientální, dřevité nebo sladké vůně. Zkrátka na zimní sezónu se také nehodí nosit plavky ☺.

Jedním z nejúčinnějších triků jak si udržet dlouhotrvající vůni, je používat tělové mléko ze stejné řady! Vaše oblíbená vůně se prohloubí a vydrží díky této kombinace opravdu mnohem déle.

Před vysoušením vlasů fénem je jemně vysušte ručníkem a použijte vlasový parfém ve stejné řadě. S každým závanem větru nebo pokaždé, když během dne otočíte hlavu, ucítíte tu nádhernou paletu vůní!

Dalším trikem je parfémování kartáče na vlasy. Vůně se při každém použití dostane do vašich vlasů a dodá jim krásnou vůni!

Parfém používejte i na dekolt! Vůně na tomto místě vydrží po celý den.

Ideální je nanášet parfém „tepová místa“ na těle, jako jsou zápěstí, krk, zadní část uší, dekolt, loketní a podkolenní jamky.

Připravujete se na výlet? Nezapomeňte na plážový ručník a plavky! I zde můžete použít přiměřené množství svého oblíbeného parfému!

Noste v kabelce svůj oblíbený parfém v cestovní velikosti! Můžete ho tak kdykoliv během dne znovu aplikovat, kdykoliv, když potřebujete osvěžit!

A ještě jedna důležitá připomínka! Nenechávejte parfém v koupelně, ani na slunci! Teplo a vlhko mohou změnit chemické složení parfémů a ztrácejí tak svou účinnost. Vyberte pro ně místo daleko od světla, vlhka a tepla. Dokonce ani koupelnová skříňka není vhodné místo! 


Vonná koupel, tělový krém, oblíbený parfém a vkročit do víru letních večerů! ☺

 

Jak si udržet dlouhotrvající vůni v horkém létě?
Doporučené produkty
Poznámky