Romantika na Valentýna

Romantika na Valentýna

 

Na Valentýna se přímo nabízí romantická koupel při svíčkách, vychlazené šampaňské a vyznání lásky na rtech …

Jistě, každý den můžeme oslavovat lásku, ale proč nevyužít tento speciální den věnovaný Amorovi a oživit tak náš oheň vášně. Připomenout milovanému člověku naše city.

Zde je pět nápadů na romantickou koupelnu pro dva!

1. Pokusíme se vytvořit seznam zbraní svádění se zaručeným výsledkem. Sexy spodní prádlo (na pohodlné pyžamo máme celý rok!), vonné svíčky, které můžete využít po celém domě, počínaje chodbou a konče koupelnou, skvěle doplní romantickou atmosféru. Další na seznamu je pěna do koupele a sůl do koupele, dále například vonný olej, který lze použít i na masáž a samozřejmě nezapomeňme na šampaňské - protože přeci oslavujeme lásku J.

2. Večer můžeme začít romantickou večeří při svíčkách. Můžete ji společně připravit nebo překvapit vašeho milovaného.  

3. Pokračujeme odpočinkem ve vaně plné jemné pěny a můžete použít pár kapek vonného oleje, který skvěle podtrhne romantickou atmosféru. Vůně růží je vždy zárukou úspěchu!  Zapomeňte na každodenní starosti a jen si užívejte sílu okamžiku!

4. Skvěle se také hodí minerální kuličky do koupele! Obsahují minerální soli a vonné oleje, působí antistresově a mají detoxikační účinky. Jako bonus bude vaše pokožka po koupeli hedvábně jemná!

5. Skvělá večeře, relaxace ve vaně a teď to nejlepší na konec Romantická hudba Vám dodá odvahu a chuť svádět. Užijte si každý okamžik.  

Sladká slova, která pohladí duši … „Miluji Tě!“ I když si své city říkáte každý den, dnes mají obrovskou sílu. Amorův šíp vám dodá odvahu. Připomeňte si s vaším partnerem/partnerkou jak moc pro sebe znamenáte!

 

Romantika na Valentýna
Doporučené produkty
Poznámky