Tipy jak využít prázdnou nádobu od vašeho oblíbeného peelingu!

Tipy jak využít prázdnou nádobu od vašeho oblíbeného peelingu!

 

Skleněný obal od vašeho oblíbeného peelingu se může stát krásnou dekorací, důmyslným dárkem nebo „nádobou na vzpomínky“. Zde je návod!

Po spotřebování obsahu, nádobu pečlivě umyjeme, odstraníme původní štítek a pustíme se do práce!

Skleněný obal od Sabon tělového peelingu, se může stát květináčem pro mini kaktusy nebo malé rostliny. Můžeme v něm pěstovat aromatické bylinky (bazalka, rozmarýn, tymián, koriandr, máta) nebo levandule, které nejen provoní náš domov, ale při vaření budeme mít po ruce čerstvé koření.

 

Dekorace a skladování

Sklenice na tělový peeling se mohou stát nádhernou nádobou pro vonné svíčky. Na dno nádoby umístěte bílé kamínky nebo jemný písek a do středu vložte vonnou svíčku. Popusťte uzdu své fantazie!

Skvěle se také hodí pro skladování drobných předmětů v koupelně. Vatové tampónky, čistící tyčinky nebo gumičky do vlasů budou mít své místo a vy krásnou dekoraci.

Skvělý nápad je proměnit prázdnou nádobu od peelingu na šicí sadu, do které můžete uložit knoflíky, nitě, apod. Do víka si můžeme dát polštářek, do kterého si zapícháte jehly.

 

Vzpomínky z dovolené

Pokud rádi sbíráte poklady z dovolené, jako jsou kamínky nebo mušle, prázdná skleněná nádoba od peelingu je perfektní způsob uložení vzácných vzpomínek z dovolené. Naplňte dózu oblázky, mušlemi a fotografiemi a vytvořte z ní nádhernou dekoraci. Rustikální styl podtrhne omotaný provázek nebo luxusní nádech dodá elegantní barevná stužka.

Celou nádobu můžete omotat provázkem, na který pak nalepíte mušle nebo barevné knoflíky a získáte tak krásnou nádobu na tužky, štětce na líčení nebo jiné drobné předměty.

 

Domácí mini terárium

Ve skleněné nádobě si můžeme vyrobit vlastní malou zahrádku s květinami a rostlinami. Mini terária obsahují rostliny, přírodní mech, větve stromů, kameny, písek, mušle, kůru stromů a další přírodní prvky.

Na vytvoření terária potřebujete: prázdnou skleněnou dózu od tělového peelingu, oblázky, trochu zeminy a malé rostliny, jako jsou kaktusy nebo sukulenty. Začněte tím, že na dno nádoby umístíte vrstvu oblázků, která je důležitá pro správný odvod vody, poté vrstvu zalévací zeminy bez lisování. Umístěte rostlinu do středu a zasypte ji zeminou. Pro výraznější efekt, můžete přidat barevný písek. Mini terárium je opravdu krásná dekorace, nezabírá mnoho místa, je ekologicky úsporná a přímo v domě budete mít nádhernou minizahradu!

 

Cesta ke štěstí

Jednoduchým, důmyslným a užitečným způsobem, jak si udržet dobrou náladu, je naplnit prázdnou skleněnou dózu od tělového peelingu, malými „důvody“ ke štěstí. Každý večer si na barevný papírek napište důvod, proč jste se ten den usmáli. Může to být přijatá pochvala, dobrá známka ve škole vašeho dítěte, uznání, váš osobní úspěch, setkání s přáteli, jakákoli malá nebo velká radost. Vložte papírek s pozitivní myšlenkou, činem, do sklenice a na konci měsíce si znovu všechny přečtěte. Znovu prožijte a oceňte okamžiky štěstí, dobré energie a smyslu žít!

Můžete nám posílat své výtvory a tipy jak jste využili naši dózu od peelingu na náš fcb nebo instagram. Budeme moc rádi.

 

Tipy jak využít prázdnou nádobu od vašeho oblíbeného peelingu!
Poznámky