Plánujte svou budoucnost – dejte si svá nejsmělejší předsevzetí pro rok 2022!

Plánujte svou budoucnost – dejte si svá nejsmělejší předsevzetí pro rok 2022!

 

 Do svého deníku píšeme obvykle o věcech, které se staly. Začněte Nový rok jinak a nastavte si své osobní cíle a zapište si nejtajnější touhy.

Když si píšete deník, dostáváte se do kontaktu se svým vnitřním světem, ujasňujete si své myšlenky a definujete své emoce. Tím poznáváte sami sebe, lépe porozumíte svým myšlenkám a pocitům. Pomoci vám může i to, když si do deníku zapisujete budoucnost, zvláště na začátku roku, v období, kdy si dáváme svá osobní předsevzetí. Jakmile si je zapíšete, budete lépe organizovaní a odhodláni je plnit.

Numerologové říkají, že rok 2022 bude rokem emocí, vztahů s rodinou, obdobím obnovy vnitřní rovnováhy. Prožili jsme dlouhé období, kdy jsme byli ochuzeni o blízkost našich nejbližších, museli jsme si držet odstup s cílem chránit nejen sebe, ale právě svou rodinu. 

Rok 2022 je rok znovuobjevování!  Pevně věříme, že budeme moci bez obav cestovat do míst, o kterých jsme v poslední době jen snili... Rok, ve kterém se už nebudeme bát, budeme si užívat slunce, moře, hory nebo města, zkrátka všeho co jsme odložili na někdy příště … 

Zapište si tedy do diáře, co očekáváte a chcete od nového roku 2022! Nebojte se dát si za cíl ty nejúžasnější věci! Udělejte si seznam svých předsevzetí a snažte se stanovit termín, abyste si lépe organizovali čas a motivovali se k jejich naplnění.

Chcete se například věnovat více sportu? Obnovte si členství v posilovně, více choďte nebo se snažte trávit více času v přírodě, najděte si čas pro sebe na domácí cvičení! Vše si zapisujte do svého diáře nebo deníku, budete zodpovědnější a své mysli a svědomí jasně sdělíte, že jste opravdu připraveni. Příklad: Zapište si, kolik kilogramů chcete zhubnout, jaké váhy chcete dosáhnout do června 2022!

Síla psaného slova

Astrologové tvrdí, že myšlení a komunikace budou důležitými aspekty v průběhu celého roku. Slova budou mít v tomto roce silný pozitivní i negativní dopad na naše životy. Snažte se vyhnout (ústně či písemně) negativním prohlášením i pesimistickým myšlenkám a slovům. Je nesmírně důležité, co si myslíme a jak se vyjadřujeme, protože právě to, co vyslovíme, k sobě přitahujeme, takže dejte sbohem negativitě!

Opatrujte se a myslete pozitivně! 

 

 

Plánujte svou budoucnost – dejte si svá nejsmělejší předsevzetí pro rok 2022!
Poznámky