Jarní detox pro krásnou a svěží pleť!

Jarní detox pro krásnou a svěží pleť!

 

 Je na čas odložit těžké a hutné krémy, které chránily naši pokožku před chladem a mrazem. Vyzkoušejte obličejová séra a mléka s ultra lehkou texturou.

Na Jaře trápí mnoho lidí alergie. Ovlivňují spánek a to má často katastrofální dopady na vaši pokožku. Jaro skvěle působí nejen na naši náladu, ale je to zároveň ideální čas pro restart vaší unavené pleti! Objevte znovu zářivou a svěží pokožku prostřednictvím naší rutiny péče o pleť Sabon.

Sbohem nečistoty!

Čištění pleti je prvním krokem kvalitní péče! Bez ohledu na roční období. Ať už dáváte přednost čisticí vodě, čisticímu oleji nebo lehké pěně, všechny tyto přípravky by měly odstraňovat nečistoty a kožní maz. Vaše pleť potřebuje tuto péči ráno i večer!

Peeling?! ANO!

Jedním z kroků, který je velmi důležitý v naší rutině péče o pleť, je exfoliace. Vybrat si můžete z nabídky pleťových masek, ubrousků, abrazivních krémů nebo chemických peelingů (kyselina salicylová, glykolová a mléčná). Vždy volte podle typu pleti a jejích problémů. Pokud například trpíte růžovkou, nedoporučuje se používat abrazivní peelingy.

Peeling, jak známo, pomáhá pokožce dýchat! Konkrétně odstraňuje odumřelé buňky, čistí póry, odstraňuje jemné vrásky a pigmentové skvrny. Stimuluje tvorbu kolagenu a ceramidů a také předchází vzniku černých teček. Skvělé, že?

Hydratace!

Termální voda nebo přírodní květinová voda? obohacena o vzácné výtažky. Okamžitě pleť zklidní a připraví na další krok: nanesení pleťového séra, pleťové vody, masky a hydratačního krému.

Hydratace pomáhá pleti zůstat pružná a bojuje proti jemným vráskám. Na Jaře používejte lehčí hydratační krémy a vzdejte se těžkých, hutných textur. Nemějte obavy, skvěle hydratují i lehké krémy!

Sluníčko ano, ale s ochranou!

Vždyť je teprve Jaro?! Nezapomínejte na opalovací krém ani v tomto období! Vyzkoušet můžete hydratační emulgační krém s co nejvyšším SPF, protože vyživuje pokožku z lipidového i hydrofilního hlediska a zároveň ji chrání před škodlivým slunečním zářením.

Nasávejte první paprsky JARA s námi!

 

 

Jarní detox pro krásnou a svěží pleť!
Poznámky