Vůně pro váš DOMOV!

Vůně pro váš DOMOV!

 

 Vonné svíčky nebo esenciální oleje v interiérové lampě nám v závislosti na zvolené vůni dodávají určitou náladu. Dokáží změnit atmosféru domova během okamžiku.

Výtažky z vonných květů, koření nebo aromatických bylin, můžeme použít v interiérové lampě. Vonné svíčky a pokojové difuzéry většinou obsahují koncentrované vůně vybraných květin, léčivých rostlin a dalších aromatických ingrediencí.

5 nejoblíbenějších vůní:

1. Levandule

Napomáhá k dobrému spánku a dokáže zmírnit bolesti hlavy. Zároveň pomáhá zklidnit mysl a odbourávat stres. Provoňte váš domov pomocí interiérové vůně a nalaďte svůj prostor pozitivní atmosférou!

Dalším skvělým tipem je použití speciální vůně na textilie - levandule.  Nastříkejte přiměřené množství na záclony, polštáře, ložní prádlo apod. Vklouzněte do peřin s vůní omamné levandule a užijte si ty nejkrásnější sny.

 

2. Citrón

Svěží vůně citronu je ideální pro „očištění“ prostoru v domě. Je tonizující, energizující, dokáže pozitivně ovlivnit vaši náladu. Je to vůně, která dodává energii a dobré vibrace, tolik potřebné v těchto stresujících časech. Pozitivně působí na vaše tělo, mysl i duši.

3. Vanilka

Vanilka je kromě své příjemné a jemné vůně také dobrým prostředkem proti nespavosti. Má analgetické účinky a zmírňuje bolesti hlavy. Zapalte si svíčku s vůní vanilky a relaxujte.

4. Růže

Aroma růží je skvělým pomocníkem v boji proti depresi a úzkosti. Proměňte svůj domov v růžovou zahradu.

5. Jasmín

Jemná vůně jasmínu dokáže zmírňovat deprese, stimuluje uvolňování serotoninu a zlepšuje náladu. Pokud vás trápí nespavost nebo často bolí hlava, aromaterapie s jasmínovým esenciálním olejem vám pomůže snadněji usnout. Zároveň si můžete pomocí této nádherné vůně vytvořit šťastnější a příjemnější atmosféru domova. Zapalte si vonnou svíčku s vůní jasmínu nebo použijte vůni na textilie, užijte si jeho kouzelnou vůni!

 

Vůně pro váš DOMOV!
Poznámky