Svět s růžovými brýlemi

Svět s růžovými brýlemi

 

„Mysli pozitivně“ hovorová fráze, kterou často používáme. Studie ukazují, že pozitivita a optimismus nás dělají lepšími lidmi! Vždyť sklenice vody může být z poloviny plná nebo z poloviny prázdná. Co si vyberete?

Optimismus by měl vycházet hlavně zevnitř. Víra, že vše, co se stane, bude dobré. Naděje neznamená klamnou víru, že všechno bude vždy skvělé a dokonalé. Jak napsal skvělý spisovatel Oscar Wilde: „Všichni vězíme v bahně, jen někteří z nás se dívají ke hvězdám.“
Přidání alespoň malé kapky optimismu do našich životů, nám v mnoha oblastech přináší obrovský přínos a může nás také učinit šťastnými a tudíž krásnými ve všech směrech.


Optimismus ve vaší pokožce
Víte, že existuje spojitost mezi optimismem a snižováním stresu? A snížení stresu prospívá všem našim orgánům, včetně pokožky. Méně stresu = pomalejší proces stárnutí. Vypadáte mladší, zdravější a vaše pleť doslova září! A to jen díky tomu, že se rozhodnete dívat se na svět růžovými brýlemi Na druhou stranu, pokud se o sebe staráte, dopřejete si každý den malou chvilku rozmazlování jen pro sebe …. . Vaše nálada se změní k lepšímu, díváte se do budoucnosti s větší nadějí a optimismem.


Krása zevnitř
Zdraví vaší mysli a duše se díky optimismu výrazně zlepšuje a má také velký dopad na vaši krásu, nejen tu vnitřní. Pokud sami sebe vidíte pozitivně, všichni okolo vás tak vnímají. Zkrátka krása vychází zevnitř. Je to ta malá jiskra magie, která je nad rámec všeho, co může pleťový krém kdy nabídnout!


Zaměřte se na to, co můžete ovládat
Mimo krásu vám optimismus přináší do života i štěstí. Je mnoho věcí, které nedokážeme ovládat, změnit, zastavit… zvláště v této zvláštní době, ale pokud se rozhodnete přistupovat k životu pozitivně a žít život s nadějí, že vše bude dobré, pak naše krásné JÁ zvítězí!

 

Svět s růžovými brýlemi
Poznámky