Provoňte svůj domov létem!

Provoňte svůj domov létem!

Provoňte svůj domov létem!

Díky vaší oblíbené vůni můžete vytvořit příjemné prostředí, kam se budete rádi vracet.

Každý den pravidelně otevírejte okna. Čerstvý vzduch pomáhá odstranit zatuchlé pachy a zlepší kvalitu vzduchu. Cirkulace vzduchu je velmi důležitá nejen pro odstranění zápachu a vytvoření svěžího prostoru.

Používejte přírodní osvěžovače vzduchu. Místo toho, abyste se spoléhali na umělé osvěžovače vzduchu, které často obsahují syntetické vůně, volte přírodní alternativy. Používejte přírodní osvěžovače vzduchu, jako jsou difuzéry esenciálních olejů, hrnce s bylinkami a kořením nebo sušené květiny a bylinky umístěné v ozdobných miskách.

Vyzkoušejte vůni potpourri. Vytvořte si příjemnou vůni v celém domě tím, že jemně podusíte potpourri na sporáku. Smíchejte vybrané ingredience - citrusové plátky, tyčinky skořice, hřebíček a bylinky v hrnci s vodou a nechte na mírném ohni vařit. Naplňte váš prostor omamnou vůní.

Čerstvé květiny! Dodejte svému domovu přirozenou vůni díky čerstvým květinám. I pokojové rostliny dokáží vnést příjemné tóny do vašeho prostoru. Růže, levandule nebo jasmín dokážou váš prostor pozitivní energií, zatímco některé rostliny, jako je eukalyptus nebo máta, přináší vlnu osvěžení. 

Osvěžte koberce a čalounění. Tyto látky mohou časem zachytit pachy, které v domě určitě nechcete. Proto tyto povrchy pravidelně čistěte párou. K osvěžení můžete využít vůni na textilie. Použít ho můžete na vaše oblečení, ložní prádlo, nábytek a všude tam, kde chcete mít nádech elegance!

 

Doporučené produkty
Poznámky