Tipy a triky pro dokonalé rty za pouhých 10 minut!

Tipy a triky pro dokonalé rty za pouhých 10 minut!

Tipy a triky pro dokonalé rty za pouhých 10 minut!

Rty potřebují zvláštní péči. Jejich pokožka je tenká a jemná, snadno se vysušuje a může popraskat vlivem nepříznivého počasí – chlad, vítr, slaná voda, prudké slunce apod.  Ukážeme vám jak za pouhých deset minut probudit skrytou krásu a sílu vašich rtů!

Rty nemají mazové žlázy, které by pomáhaly udržovat pokožku vyživenou a chráněnou, takže mohou snadno vysychat a praskat. V pokožce rtů chybí také melanin, který má za úkol chránit před ultrafialovými paprsky a je zde tedy vyšší riziko spálení.

Péče o rty může být tak snadná – vyzkoušejte tyto 3 jednoduché kroky:

Pravidelná exfoliace!

Pomocí jemného peelingu, který je speciálně stvořen pro vaše rty si dopřejte tu pravou péči. Masírujte oblast jemnými krouživými pohyby. Vyzkoušejte peeling s obsahem semínek z granátového jablka a třešní. Má silné antioxidační, hydratační a omlazující rostlinné účinky. Ricinový olej vyživuje suchou pokožku a pomáhá ji udržovat hydratovanou a pevnou. 

Pravidelná hydratace!

Po peelingu doporučujeme nanést tenkou vrstvu balzámu na rty nebo vyživujícího oleje, aby se vytvořila ochranná bariéra. Vyzkoušejte ho také jako noční péči – aplikujte výživný olej na rty večer před spaním naneste a nechte ho působit jako intenzivní regenerační kúru.

Vyzkoušejte také balzám na rty obohacený o bambucké máslo a olejem z granátových jablek pro dlouhotrvající hydrataci. Olej z granátového jablka obsahuje omega 6 a 9 mastné kyseliny, účinné živiny pro pokožku vašich rtů! Užijte si sametově hebké rty.

Nezapomínejte na ochranu proti slunci. Na pláži nebo na procházce použijte balzám na rty s ochranným SPF.

Vyživujte a hýčkejte!

Jemně pigmentovaný olej na rty je ideální, když chcete intenzivně hydratované, ale smyslně zbarvené rty.

Zklidňující a zvlhčující olej na rty bez typické lesklé a lepkavé textury. Nejnovější inovace v péči o rty. Veganské botanické sérum, které kombinuje hydratační antioxidační vlastnosti oleje z granátových jablek s pečujícím leskem na rty.

Peeling nejprve odstraní nečistoty a odumřelé buňky. Připraví vaše rty na následnou péči. Účinné složky vyživujícího oleje nebo balzámu mohou lépe proniknout do pokožky vašich smyslných rtů. Užívejte si!

 

Doporučené produkty
Poznámky