Pačuli – smyslná, hluboká a magická

Pačuli – smyslná, hluboká a magická

 

 Jedna z našich neoblíbenějších přísad již 25 let. Tvoří jedinečnou harmonii společně s levandulí a vanilkou. Výjimečná esence a duše parfému. Vyjadřuje eleganci, rafinovanost a svěží přírodní akcenty. Silná pižmová vůně.

Má afrodiziakální vlastnosti

Pačuli je rostlina původem z Asie, jejíž extrahované listy a esence se odedávna používaly k parfémování hedvábných a kašmírových látek. Je také známa pro své antiseptické a afrodiziakální vlastnosti.

Je to vynikající antiseptikum

Již od pradávna se pačuli používala k odpuzování hmyzu, jako deodorant, ale také jako přísada do léčivých mlék a produktů péče o tělo. Má jedinečné aroma, antivirové a antiseptické vlastnosti. Vaše pokožka bude nejen krásná, ale i zdravá. 

Ulevuje od bolesti svalů

Stres a vyčerpání mohou vést ke svalovým, neuropatickým nebo kostním bolestem. Správně naředěný a lokálně vmasírovaný olej z pačuli pomáhá ulevit od bolesti.

Posiluje imunitu

Olej z pačuli se používá při inhalaci, k léčivým masážím a jako přísada do koupele. V kombinaci s bergamotovým olejem velmi pozitivně působí na podporu organismu během rekonvalescence.

Výjimečná pestrost 

Esenciální olej z pačuli je velmi oblíbenou esencí v mnoha parfémech. Má intenzivní, bohatou, perzistentní, lehce nasládlou vůni s mnoha odstíny - dřevitá, zemitá, kořenitá, bylinná, kořenová, čokoládová a dokonce až vinná.

Vynikající doplněk při aromaterapii

Pačuli zklidňuje nervový systém a navozuje stav relaxace. Účinky tohoto aroma pociťujeme při používání kosmetiky, ale i parfémů, které ji obsahují. Vyzkoušejte její výjimečnost v podobě interiérové vůně Pačuli, Levandule, Vanilka nebo vonné svíčky ve stejné vůni.

 

Pačuli – smyslná, hluboká a magická
Poznámky