Párty pro dva!

Párty pro dva!

 

Sociální odstup může být dobrou výmluvou, abyste mohli strávit dovolenou jen se svým partnerem, zapomenout na svět a v případě potřeby se znovu naučit, jak spolu komunikovat.

Nejlepší čas, aby se slavnostní večer změnil v romantické rande. Můžete si vybrat třeba i Silvestr. Nepotřebujete honosné dekorace a drahé jídlo, jen vlastní obývací pokoj a několik detailů, které vás spojují. Dejte průchod svým emocím a pocitům.
Tři nápady, jak proměnit obyčejný večer ve dvou na kouzelnou a nezapomenutelnou vzpomínku:

 

Piknik v obýváku
Znáte se roky, ale každodenní rutina a životní strasti dolehly na váš vztah? Probuďte v sobě své vnitřní dítě! Je čas na překvapení, která vám připomenou okamžiky, kdy jste utíkali z domova a tajně se líbali v parku. Zbavte se stolu v obývacím pokoji a uspořádejte pro sebe a svého partnera piknik přímo na zemi. Položte na podlahu veselý ubrus nebo příjemnou deku, připravte příbory a barevné ubrousky a další dekorace, které umocní atmosféru. Oblékněte si na sebe něco pohodlného, k jídlu připravte něco nenáročného jako například pizza, obložený talíř nebo sendviče, zkrátka abyste si i vy večer užila. Poslouchejte hudbu z let, kdy jste se setkali, připomeňte si vtipné momenty z vašeho společného života a smějte se, smějte se, smějte se! Smích léčí!


Kouzlo Rendez-vous
Pokud si ani nepamatujete, kdy naposledy jste spolu byli v restauraci, připravte si luxusní večer s dobrým jídlem doma! Nejlepší ubrus a nejelegantnější sada příborů budete mít dnes večer k dispozici. Oblečte se do elegantních šatů a připravte mu jeho oblíbené jídlo. Tajemstvím tohoto večera je zapomenout, kde jste, a znovu objevit kouzlo vašeho vztahu. Vychutnejte si steak z lososa a čokoládový dezert, poslechněte si „svou“ píseň nebo tu, kterou máte oba rádi, tančete a v objetí mu šeptejte do ucha ty nejkrásnější lichotky.


Únik z denní rutiny
Máte vždy dům plný přátel, příbuzných či sousedů? Je váš milostný život běh s překážkami, které postrádají romantiku? Je tedy jasné, že nutně potřebujete polibky, mazlení a hýčkání! Abyste se vyhnuli rutině, vytvořte si vhodné prostředí: svůdné spodní prádlo, vonné svíčky, hedvábné povlečení. Pijte červené víno, které probouzí smysly a jemné dotyky a nekonečné polibky nahradí více než tisíc slov!

Věříme, že se vám naše tipy na večer ve dvou líbí a užijete si ho naplno!

 

Párty pro dva!
Poznámky