Objevte svou vnitřní KRÁSU!

Objevte svou vnitřní KRÁSU!

 

Krása znamená originalitu a jedinečnost! Všechny detaily, které nás odlišují od ostatních lidí a které někdy považujeme za chyby či nedostatky, nás činí úžasnými!

Objevte svou vnitřní KRÁSU!

Proč bychom chtěli vypadat jako někdo jiný, když jsme dostali tento úžasný dar jedinečnosti? Ze sedmi miliard lidí na této planetě nemá absolutně nikdo stejnou kůžioči, ústa a ani naši energii. Važte si toho! Mnohokrát nás naše „nedostatky“ zbavují anonymity. Japonci mají krásné umění - ocenit nedokonalost, milovat obal, který nezapadá do klasických vzorů, umění a vidět krásu tam, kde se zdá, že neexistuje.

 

Děkujte sami sobě. Buďte pro sebe nejlepší přítel a nejtvrdší kritik, ale na konci dne přijměte dobré i špatné a obejměte se. „Dobrou noc!“

 

Budete opravdu šťastnější! Naučte se milovat to, co vidíme v zrcadle, jednoduše zavřete oči a pokuste se vidět sami sebe, svou duši. Objevte na sobě to, na co jste hrdí a ukažte i lidem kolem vás jak jste úžasní. Vše je v naší moci. Jen vy dokážete vybudovat souznění mezi tělem a duší, nastolit rovnováhu mezi fyzickou nedokonalostí a vnitřní dokonalostí, snažit se vidět se očima duše a opravdu se milovat!

 

Chovejte se k sobě s láskou, važte si sebe jako nejbližšího přítele, přestaňte se bouřit proti sobě, přestaňte trápit své srdce a mysl temnými myšlenkami a přílišným přemýšlením. Přestaňte se dívat na svůj odraz v zrcadle, jako byste měli před očima nejdivočejšího nepřítele! KRÁSA přichází zevnitř!

 

Lidi okolo vás se doslova zamilují do vaší duše. Ale vy na ní budete muset tvrdě pracovat, pečovat o ni a sladit vnitřní krásu s tou vnější.

 

A ještě jedna věc - vždy se na sebe nezapomeňte dívat očima lidí, kteří vás milují!

 

Trust in your own beauty!
Poznámky