Pokušení orientálních vůní! Esej o starých kouzelných lektvarech

Pokušení orientálních vůní! Esej o starých kouzelných lektvarech

 

Po generace se snažíme objevit jak přivolat lásku díky magickým lektvarům. Egyptské královny s uhrančivým pohledem věděly jaké vůně z květů, stromů a ovoce použít, abychom dokázali zkrotit srdce každého muže.

Od pradávna se věřilo, že lásku můžeme přilákat směsí nejvzácnějších esencí, vůní květin a koření. Parfémový průmysl se vyvinul ve způsobu výroby, ale principy a motivace zůstaly stejné.

 

Parfém je jako neviditelný oděv. Je vybrán podle vlastního stylu, temperamentu, nálady, momentu dne či noci, vzpomínek, které chceme vyvolat. Můžeme se však zamilovat do jediné vůně, které zůstáváme věrní, jako jedinečné a nesmírné lásce, navždy.

 

Současní výrobci parfémů, zdokonalili umění získávání jednotlivých esencí, které postupně přidávají do svých luxusních parfémů. Tanec vášně v malé lahvičce. Chladný a uklidňující vánek levandule, nenápadně vonící sladká vanilka a vášnivá pačuli.

 

Pokud je pro vás orientální vůně příliš tvrdá, těžká, ale stále se k ní cítíte nevysvětlitelně přitahována, postupně se ji naučte vnést do svého života a hlavně na své tělo J. Místo toho, abyste si vybrali nejsilnější vonnou esenci, vyberte si toaletní vody nebo tělový krém s vůní, která kombinuje svěží, jiskřivé tóny s dřevitými, sladkými, teplými a intenzivními základními tóny.

Provoňte svůj domov orientálními vůněmi díky postupnému uvolňování aroma difuzéru.

A pokud milujete bohatou vůni pižma, vanilky, pačuli, medu a exotického koření, je čas si ji užít do poslední kapky.

 

Pokušení orientálních vůní! Esej o starých kouzelných lektvarech
Doporučené produkty
Poznámky