Organická péče – zázrak z čisté přírody!

Organická péče – zázrak z čisté přírody!

Organická péče – zázrak z čisté přírody!

Víte, kolik chemikálií obsahuje kosmetika, kterou denně používáte? 60 % těchto látek se vstřebává do krve a poté se dostává do orgánů a tkání vašeho těla.

Vědci tvrdí, že každý den ženy aplikují na svou pokožku nejméně 515 různých syntetických chemikálií. I rtěnka obsahuje 33 chemikálií a tělové mléko právě tolik.

Jakmile se tyto složky dostanou do kontaktu s kůží nebo vlasy, dostanou se do krevního oběhu a postupem času mají moc vytvořit nebezpečnou nerovnováhu a dokonce vážná onemocnění. Projevujte se to například ekzémy, dermatologickými alergiemi, podrážděním, apod.

Vyzkoušejte BIO kosmetiku! V organickém složení nejsou škodlivé chemikálie jako parabeny, ftaláty, triclosan, mastek, minerální olej a parafín. Místo nich zde najdete éterické oleje, přírodní barviva, rostlinné výtažky z bioplodin.

Přírodní ingredience v bio kosmetických produktech jsou zároveň pěstovány v bio kulturách a obsahují až 58 % polyfenolů, což jsou přírodní antioxidanty. Pomáhají předcházet kardiovaskulárním onemocněním a rakovině. Mezi organické složky patří antioxidanty jako růžový olej, který stimuluje regeneraci buněk a dodává pokožce vitalitu, růžová voda, rozmarýnový olej nebo slunečnicový olej. Zabraňují stárnutí pokožky a pomáhají obnovovat kolagen. Například květinová pleťová voda získaná destilací okvětních lístků růže je pozoruhodná svými povzbuzujícími, zvlhčujícími a zklidňujícími vlastnostmi. Pomáhá udržet vlhkost a zároveň posiluje ochrannou bariéru pokožky.

Organické a bio kosmetické produkty jsou získávány tradičními a ekologickými procesy. To znamená, že k jejich získávání se používají rostlinné extrakty, rostliny, které jsou pěstovány bez pesticidů, chemikálií, umělých hnojiv nebo geneticky modifikovaných organismů.

Aby byl kosmetický přípravek certifikován jako organický, je pečlivě analyzován počínaje fází pěstování rostlin použitých k získání složek až po přepravu těchto výrobků a podroben komplexní analýze, která osvědčí, zda je metoda, kterou byly získány, v souladu se standardy ECO, dle platné legislativy.


I my se pyšníme novou organickou řadou! ☺  

 

Doporučené produkty
Poznámky