Pozor na špatné návyky, které škodí vaší kráse!

Pozor na špatné návyky, které škodí vaší kráse!

 

Odborníci na krásu zjistili, že při práci v kanceláři nebo u počítače si doslova ničíte svůj vzhled. Řešením není výpověď, nebojte . Stačí se řídit několika tipy, které vám pomohou tomuto konci zabránit.

Pokud jste městský typ nebo trávíte minimálně osm hodin denně v kanceláři před počítačem, vaši krásu ohrožují zdánlivě neškodní nepřátelé. Dobré na tom je, že stejně jako v každé válce lze katastrofám předcházet a opravit jakékoli škody. Zde jsou bezprostřední hrozby práce u počítače a návod jak s nimi bojovat.

 

Problém: zamračené vrásky
Když sedíte hodiny a hodiny soustředěně s očima na obrazovce, zpočátku se vám mezi obočím vytvoří jemné linie, které se nakonec promění v hluboké vrásky. Bohužel vám dodají starý a nevrlý vzhled obličeje.
Řešení: Každou hodinu si v práci udělejte malou přestávku a rozhlédněte se kolem sebe, nekoukejte na obrazovku, abyste dali odpočinout očím. Chcete-li zabránit tvorbě těchto nehezkých vrásek, použijte jako základ pod make-up silně hydratační krém. Je vám více jak 30 let? Nebojte se použít anti-aging krém, výživný krém apod. Jakmile se přiblížíte střednímu věku, vaše pokožka má tendenci vysychat.


Problém: krocaní krk
Kancelářská práce může postupem času vést ke zkrácení krčních svalů. Výsledkem je nehezká dvojitá brada a to opravdu nechceme  !
Řešení: Umístěte obrazovku počítače před sebe tak, abyste nemuseli příliš ohýbat hlavu dolů nebo naopak příliš nahoru. V ideálním případě, pokud vaše činnost zahrnuje dlouhé používání počítače, měli byste absolvovat několik lekcí psaní všemi deseti prsty, nebudete se pak muset při psaní dívat dolů. Každý den si dopřejte chvilku pro sebe. Péče o pleť je velmi důležitá, zvláště oblast krku! Každé ráno a večer používejte hloubkově hydratační krém, výživnou masku, masáž nebo alespoň terapii mikro proudem, udržujete tak pokožku napnutou a pevnou.

 

Problém: přibírání na váze
Sedavé zaměstnání v kanceláři vážně škodí naší postavě! Seděním na židli spalujeme jen 70–90 kalorií denně, vzhledem k tomu, že kalorický příjem je minimálně 1 500 kilokalorií (pokud zdravě jíme!).
Řešení: Připravte si jídlo doma. Nebudete muset čelit pokušení strávit polední přestávku v restauraci rychlého občerstvení. Místo nezdravých svačinek si připravte na stůl misku s ořechy, nasekanými jablky nebo sušenými švestkami. Zaženou malý hlad a dopad na vaší siluetu bude minimální  Máte v kanceláři výtah? Čas od času zapomeňte na jeho existenci a jděte po schodech.

 

Pozor na špatné návyky, které škodí vaší kráse!
Doporučené produkty
Poznámky