Magické číslo 12 - zamyslete se nad směrem nového roku 2021

Magické číslo 12 - zamyslete se nad směrem nového roku 2021

 

Prosinec je dvanáctým měsícem v kalendáři. Posledním a zároveň plným symbolů.

12 Apoštolů, 12 nebeských bran, 12 andělů, 12 bohů v odkazech ze starověkého Řecka, 12 párů žeber tvořící lidskou kostru a další příklady mohou následovat. V našem článku se nejprve zaměříme na kartu z Marotského tarotu Hra s kartami - ovlivněte svou budoucnost pomocí Napoleonovy metody! – kartu oběšence s tajemným číslem, hádejte s jakým? 12!
Přemýšleli jste někdy o tom, co Vám chybí? Kvíz – Jaký jste typ „Ježíška” ? je měsícem, ve kterém Oběšenec – archetyp oběti znázorňuje hledání někoho nebo něčeho.
Možná znáte příběh Odina, který se obětoval, aby získal znalosti. Budete se divit, co vše budete muset překonat a obětovat, abyste zahájili nový rok 2021 s čistým štítem! Snažte se prozkoumat nové perspektivy nebo vyzkoušet jiné způsoby, jak dosáhnout svých cílů, které jste si dali za smysl nového roku.
Možná je důvěra tématem, který se vás týká. A zde je na místě náš „Oběšenec”. Ve své symbolické dimenzi zve k zamyšlení – „Nevěřím sám sobě nebo nevěřím ostatním?” Možná, že trpíte přehnanou kontrolou a blokujete tím důvěru. Zkuste se vzdát kontroly, vzdát se očekávání. Přijímejte život tak čistý jak jen to jde. Možná je prosinec tím správným měsícem pro nácvik odpoutání a uvolnění ze spárů vlastního EGA.
Třeba se snažíte zbavit starostí, tlaku, všemožných úkolů. Oběšenec představuje symbolický rozměr, tuto myšlenku osvobození přerušením pouta. Pokud budeme mít v sobě zášť, nikdy nedokážete být doopravdy šťastní. Snažte se odpustit těm, co vám ublížili, odpouštějte svou mysl od vašeho ega. Dobrá omluva není o vás, skutečná omluva je prvním krokem k učení odpuštění.
V numerologii s sebou číslo 12 přináší příležitost otočit stránku, změnit směr, dokončit to, co má být dokončeno a vydat se na novou cestu k sobě samé. Skládá se ze dvou čísel, 1 a 2, číslo 12 kombinuje jedinečnost, počátek, totalitu, dokonalost, nezávislost a motivaci (symbolické významy čísla 1), diplomacii, přátelství a schopnost vidět situaci ze dvou stran (symbolické významy čísla 2).
Ať už hledáte cokoliv, můžete v symbolické hodnotě čísla 12 najít vodítko, ve kterém partnerství upřednostňuje nezávislost a nezávislost každého z nich dává partnerství Čas jen pro vás DVA – přiměřeně! význam, kvalitu a trvanlivost.

 

Symbols of the number 12 - The search for a December in the year of the Emperor
Poznámky