Nude make-up ve 3 jednoduchých krocích

Nude make-up ve 3 jednoduchých krocích

 

Pokud chcete bezchybný NUDE make-up, jednoduše zakrýt malé nedokonalosti a vypadat přitom přirozeně … připravili jsme pro vás tři základní triky!

Nude make-up dokáže pozvednout vaše přednosti a odhalit přirozenou krásu, aniž byste vypadala uměle. Kromě toho vypadá skvěle ve světle fotoaparátu, je elegantní, rafinovaný a sexy. V jednoduchosti je krása! Při líčení je však někdy těžké udržet jednoduchost. Přinášíme vám tři osvědčené triky, které vám zajistí bezchybný a přirozený make-up za pár minut!

 

1 – Příprava pleti

Aby nude make-up vypadal perfektně, musí být pleť zdravá, hydratovaná, póry stažené a čisté a oblast kolem očí musí vypadat svěže! Nude make-up nikdy nebude dokonalý s kruhy pod očima, to nám věřte J. Nejprve naneste osvěžující obličejovou masku. Uvolníte svou pleť, vyhladíte jemné vrásky, hydratujete ji a ještě uděláte něco pro sebe J.

 

2 – Aplikujte jemný podklad pro make-up

Výběr správného podkladu je důležitým krokem. Vyvarujte se podkladu s vysokým krytím, může vypadat těžce a krémově, spíše naneste CC krém odrážející světlo, abyste nedokonalosti zakryli přirozenějším způsobem. Vyzkoušejte správný odstín nejprve na oblast krku, ne na ruce - neměl by být žádný barevný rozdíl mezi místem, kde jste použili základ make-upu a zbytkem pokožky.

 

3 – Použijte teplé odstíny

Tvářenka v odstínu opálení, přirozeně zvýrazní vaše lícní kosti a upraví vaše rysy. Pokud máte široký obličej, naneste jemný odstín na linii čelistí. Pod obočí naneste světle béžový oční stín, který oči rozjasní, přímo na víčku si můžete hrát s odstíny čokoládově hnědé. Tmavě hnědá řasenka zajistí přirozený efekt, který černá řasenka nedokáže. Nepoužívejte konturovací tužku nebo výraznou rtěnku: pro větší přirozenost naneste spíše matný lesk nebo přirozenou barvu rtěnky prstem či štětcem na rty.

 

Užijte si každou minutu zkrášlování.

 

Nude make-up ve 3 jednoduchých krocích
Doporučené produkty
Poznámky