Bojujte s černými tečkami pomocí bahenní masky!

Bojujte s černými tečkami pomocí bahenní masky!

Černé tečky dávají zabrat nejen náctiletým, jsou častým problémem i v pokročilém věku. A přiznejme si, nikdo je nechce! Vyzkoušejte bahenní masku z Mrtvého moře! Podporuje přirozenou obranyschopnost pokožku, prokrvuje ji, čistí póry a zjemňuje.

Sen každé ženy je sametově hebká pleť! Bez nečistot a rozšířených pórů. K tomu potřebujete speciální produkty přizpůsobené vašim potřebám! Pokud pokožku nečistíte, ucpe se a přestane „dýchat“. Ztratí svůj přirozený jas. Pokožka vylučuje přebytečný maz nebo se dehydratuje, ucpávají se póry a v důsledku ucpání pórů mazem a odumřelými buňkami vznikají černé tečky a akné.

Tip: Vyhněte se používání kosmetiky s alkoholem, protože dráždí pokožku a podporuje tvorbu kožního mazu. Černé tečky jsou na světě. Proto je exfoliace velmi důležitá!

Pleťový peeling je ve skutečnosti hloubkové čištění pórů a doporučujeme ho provádět pravidelně 2-3x týdně. Určitě ne denně, zbytečně pleť vysušíte a bude přecitlivělá.

Bahenní masky z Mrtvého moře jsou zvláště účinné v boji s černými tečkami! 

Jak aplikovat bahenní masku

Bahenní masku z Mrtvého moře můžete používat jednou až dvakrát týdně. V závislosti na potřebách vaší pleti. Snadno se nanáší pomocí štětce na masku, speciálně vytvořeného pro snazší a rovnoměrné nanášen. Vyhněte se okolí očí, protože složení masky je velmi koncentrované a obsahuje velké množství aktivních složek. Masku nechte působit deset minut. Poté odstraňte vlažnou vodou a zklidněte pleť například květinovou vodou. Poté doporučujeme aplikovat hydratační krém.

Proč je bahno z Mrtvého moře tak úžasné?

Je to čistě přírodní poklad s jedinečnými terapeutickými přínosy pro vaši pokožku. Díky vysokému obsahu solí a 21 minerálům jako je sodík, draslík, hořčík a vápník je to skutečný zázrak. Všechny tyto složky mají hloubkově čisticí vlastnosti a schopnost šetrně odstranit přebytečný kožní maz a nečistoty. Užijte si svěží, čistou a hladkou pleť.

 

Bojujte s černými tečkami pomocí bahenní masky!
Doporučené produkty
Poznámky