Jak pečovat o pleť během noci

Jak pečovat o pleť během noci

Jak pečovat o pleť během noci

Chraňte svou pleť během dne před vnějšími vlivy a v noci ji dopřejte zvláštní péči, aby mohla kvalitně regenerovat.

Spánek je pro krásu - to není mýtus! Zatímco spíte, pokožka regeneruje. Během dne je vystavena škodlivým vnějším vlivům, jako je znečištění, prach, pot, UV záření, apod. Během noci je pleť mnohem vnímavější a proto je vhodné vybírat opravdu kvalitní noční krémy a séra, které aplikujete před spaním.

Správná večerní péče by měla obsahovat tyto kroky:

Očista a detoxikace

Ať už jste přes den měla make-up nebo ne, čištění pleti je základ! Odstranění nečistot a příprava pleti na příjem živin z kosmetiky je nejdůležitějším krokem v rutině péče o pleť. Vybrat si můžete pečující pleťový olej, který jemně odstraňuje make-up a hydratuje pleť nebo pleťovou pěnu,která čistí, aniž by vysušovala.

Po odlíčení si dopřejte dotek přírody v podobě směsi na napařování obličeje s obsahem solí z Mrtvého moře a výtažky z damašské růže. Dokáže doslova zázraky. Uvolňuje póry a detoxikuje a zároveň poskytuje okamžitou relaxaci prostřednictvím parní lázně.

Tonikum a hydratace

Jakmile je pleť dokonale čistá, je čas nanést tonikum  nebo hydratační mlhu ve formě růžové vody nasycené olejem, která pokožce dodá potřebnou péči a dopřeje ji dlouhotrvající hydrataci i zdravý lesk.

Intenzivní regenerace

Dalším krokem je aplikace séra s přírodními oleji, které pomáhají pokožce přes noc regenerovat a znovu získat její přirozený lesk. Oleje z granátového jablka, arganu, sladkých mandlí, jojoby nebo broskvových jader stimulují regeneraci buněk a dodávají pleti vitalitu.

Na konec jako „třešnička na dortu“ aplikujte hydratační krém,  který pomáhá pleti zpevnit během spánku. Ráno se probudíte s pletí odpočatou, pružnou a zářivou. 

 

Doporučené produkty
Poznámky