Péče o ruce a večerní rutina pro krásu

Péče o ruce a večerní rutina pro krásu

Péče o ruce a večerní rutina pro krásu

Ruce potřebují péči, ale někdy na ně zapomínáme. Stejně jako produkty pro pleť nejvíce působí přes noc. Regenerují a chrání pokožku, dodávají ji potřebné vitamíny a cenné minerály.

Právě ruce jsou mnohem více než zbytek těla vystaveny slunečním paprskům, chemikáliím v čisticích prostředcích, tvrdé vodě nebo mýdlům, která vysušují. Krémy na ruce, které používáme během dne, dokáží navrátit hebkost a hydrataci, ale někdy je potřeba i péče navíc. Večer je ideální čas na aplikaci pečujících přípravků. V noci tělo i pokožka regeneruje a nabírá sílu.

Troška exfoliace je potřeba

Prvním krokem k hebkým rukám a zdravé pokožce je exfoliace! Používejte jemný peeling ne ruce, který nezatěžuje pokožku, ale šetrně odstraňuje odumřelé buňky a tím pádem i pomáhá „dýchat“. Pokud nemáte speciální peeling na ruce, můžete použít jemný tělový peeling se solí z Mrtvého moře a výživnými oleji, který zanechá vaši pokožku hedvábně hladkou.

Skvělou volbou je také speciální maska na ruce, která obsahuje glycerin, oleje a ovocná másla, působí přes noc a má regenerační účinek.

Máslové krémy na ruce

Ve dnech, kdy masku na ruce neaplikujete, používejte intenzivní hydratační krém nebo máslový krém na ruce. Pokožku hloubkově vyživuje a dodává jí potřebnou hydrataci i jemnost. Ruce si ruce myjeme několikrát za den, je skvělé mít krém na ruce vždy po ruce. Ideální volbou jsou tedy krémy na ruce v cestovní velikosti, nezabírají moc místa a vezmete je kdykoliv a kamkoliv s sebou. 

Trochu oleje na nehtovou kůžičku

Nezapomínejte na nehtovou kůžičku! Její vzhled je klíčem k dokonalé manikúře a obyčejný krém na ruce ne vždy zvládne hydratovat tak, jak by měl. Večer hýčkejte prsty jemnou masáží pomocí produktu na nehty a nehtovou kůžičku – obsahuje směs vzácných olejů, které poskytují intenzivní a dlouhotrvající hydrataci.

 

Doporučené produkty
Poznámky