Rituál péče pro zářivou pleť

Rituál péče pro zářivou pleť

Rituál péče pro zářivou pleť

Kromě výběru šatů a účesu byste se měli věnovat také péči o vaši pleť! Chcete přeci vypadat skvěle nejen na Silvestra. Stačí dodržet pár jednoduchých, ale důležitých kroků a podívat se do zrcadla s láskou!

Začněte relaxací a očistou obličeje
Parní lázeň pomáhá dalším produktům z řady péče o pleť proniknout hlouběji a zvyšuje tak jejich účinnost. Napařování obličeje čistí a detoxikuje, dodává ji potřebnou sílu a vláhu. 

V malém hrnci přiveďte k varu přiměřené množství vody, přidejte 1-2 lžíce směsi na napařování, zakryjte si hlavu ručníkem a držte obličej nad kouřící vodou. Za pouhých deset minut bude vaše pleť čistá a zářivá a vaše nálada uvolněná.


Exfoliace, druhý krok pro bezchybnou pleť
Jemným peelingem pleti šetrně odstraníte odumřelé buňky a odhalíte krásnou, hladkou a zářivou plet. Vyzkoušejte jemný peeling na obličej s minerály z Mrtvého moře a přírodními jojobovými granulemi, který pleť povzbudí a zároveň ji zanechá čistou, jemnou, pružnou a v dokonalé harmonii.


Hloubková hydratace
Po napařování a peelingu naneste na pokožku pár kapek botanické vody, která dodá pokožce potřebnou hydrataci a osvěží ji. Poté naneste své oblíbené sérum a hydratační krém, které pleť připraví na make-up. 


Sérum s rostlinnými oleji a vzácným esenciálním olejem z damašské růže, poskytuje zdravě vzhled unavené pokožce.

Rituál zakončete jemnou vrstvou hydratačního krému s přírodními složkami a lehkou texturou, který dodá pokožce sametově hedvábný vzhled.

A nezapomeňte: spánek je jedním z hlavních spojenců krásy!

 

Doporučené produkty
Poznámky