Můj novoroční dopis

Můj novoroční dopis

 

Hned po oslavách nového roku pro Vás máme misi: Napište si dopis s příslibem a splňte tak (téměř) každý sen. Jak přesně se to dělá? Všechny podrobnosti naleznete v článku.

 Jak bude můj nový rok vypadat? Co přinese? Co chci, aby se v něm opravdu stalo? Co bych chtěl/a tento rok dokázat? Najděte si čas jen pro sebe. Vyberte si klidné místo, kde se budete cítit pohodlně, popadněte papír a pojďte přijmout výzvu.

Napište si dopis sám/sama sobě. Popište v něm následující rok a jak dosáhnete všeho, o čem sníte.

 

Jak to vše udělat

S jemnou pečlivostí. Zde je důležité říci: každý může psát. Nemusíte být profesionálním spisovatelem, prostě jen toužíte. Chcete to? Skvělé, pokračujte. Jinými slovy, cílem je psát a „jak“ psát je v tomto případě méně důležité, důležité je „co“. Co opravdu chcete? Hmm…. Toto je Váš čas přemýšlet - a psát – čeho chcete letos dosáhnout. Psaní má dvě pravidla:


Za prvé – promyslete si cíle na celý rok

Za druhé, rozdělte text na dvě části - „co“ (chci, sním, modlím se, doufám) a „jak“ (jak to bude vypadat, jak to získám, jak toho dosáhnu během tohoto roku)


Tato pravidla Vám velmi pomohou. Ze všeho nejdříve si ve svých myšlenkách ujasněte - co opravdu chci? Budete překvapeni, kolik zajímavých a překvapivých odpovědí naleznete při psaní. Za druhé koncepční pořadí, sled akcí, které je třeba dodržovat, abych dosáhl mých cílů.

 

Ve skutečnosti existuje ještě jedno pravidlo - troufám si snít, psát, být statečný. Nebát se! Soustřeďte se na své nejvnitřnější sny na úroveň vědomí a odtud je cesta k cíli. Věřte dobrým věcem, které se vám stanou, vaše nádherná budoucnost na vás čeká.

 

Jak žít svůj sen?

Už jsme se seznámili s pravidly psaní, ilustrujeme příklady tím, co máme na mysli. Prvním příkladem je - nalezení vztahu. Mimochodem, všimněte si našeho výběru slov - nalezení vztahu, ne - hledání vztahu. Jinými slovy, naše definice již zahrnuje konečný cíl - nebudeme se spokojit s hledáním, ale spíše se zaměříme na nalezení.

 

Nyní, pokud hledáte vztah, napište pečlivě detaily, jak vidíte svůj nový objev, se kterým letos budete. Jak bude vypadat? Jak starý bude? Jaké bude jeho zaměstnání? Kde bude žít? Jak se budete cítit ve vztahu s ním? Jak s vámi bude jednat?

 


Pokud jste ve vztahu, napište stejné informace - co se vám má stát? Jak chcete, aby váš vztah vypadal v příštím roce? A tak dále.

To jsou jen příklady v kostce. Osvoboďte svou představivost, nebojte se snít svůj sen a pamatujte si - podrobnosti, podrobnosti, podrobnosti. Představte si, jak bude váš každodenní život vypadat s vaším milujícím partnerem a všechny podrobnosti pečlivě sepište.

 

Pamatujete si pravidla? Nejprve tedy napište: „co“: co se má stát, co hledáte. Například: muž v mém věku, který je absolventem, žije v oblasti Praha, má zájem o hudbu atd. (popisujeme vše ve zkratce, vy si zapište všechny informace, které vás napadnou).

 

Nyní si udělejte chvíli na "jak". Jak chcete dosáhnout svých cílů? Takže pokud jsme mluvili o vztazích. Napište, jak se můžete setkat s mužem, kterého jste popsali. Například pomocí seznamovacích webů nebo aplikací, požádání vašich přátel, aby vás seznámili s někým vhodným právě pro vás, rodinných příslušníků, psaní příspěvků na Facebooku s cílem šířit slovo, které hledáte, lásku atd. Jakkoli si můžete myslet, že toto je to pravé, co vás zavede k cíli - jděte na to.

 

Jak získám práci, kterou chci?

Pokud nejste spokojeni s vaší současnou prací, je čas přestat trpět a najít si novou (pamatujete? Najděte, ne jen hledejte). Stejně jako v případě vztahů, i zde nyní pište podrobně, jak se budete cítit ve své nové práci, jak budete každé ráno vstávat šťastní, jak se budete těšit na každý nový den v práci, i na to, jak pojedete na dovolenou a zase se budete rádi vracet ke své milované práci.

 

Představte si (a zapište samozřejmě) orientační body, čeho chcete dosáhnout ve své nové práci.  Úspěchy, pochvaly, které získáte, plat, který vyděláte, nevynechejte žádný detail! Čím více podrobností zapíšete, tím větší je šance, že dosáhnete svého cíle. Každý detail pomáhá pozvednout myšlenku z podvědomí do vědomé mysli a odtud je cesta k realizaci.

 

Nový Rok – čas na plnění snů 

Dokončili jste svůj dopis? Báječné. Přečtěte si vše, co jste napsali znovu, vložte do obálky a pošlete si ho sami sobě. Když dopis přijde, uschovejte jej na bezpečném místě a jakmile začnete mít pocit, že potřebujete podporu, abyste si vzpomněli, čeho jste chtěli letos dosáhnout a jak - otevřete obálku a přečtěte si svůj DOPIS.


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

 

Můj novoroční dopis
Poznámky