Péče o pleť nejen pro zaneprázdněnou maminku

Péče o pleť nejen pro zaneprázdněnou maminku

Péče o pleť nejen pro zaneprázdněnou maminku

Většina žen má na starosti nejen sebe, ale také práci, děti, domácnost, vaření, úklid a spousty dalších povinností. Sotva ji zbývá chvilka času pro sebe! A přitom si ji tolik zaslouží!

Pravidelná kosmetická rutina, bez ohledu na to jak dlouhý čas ji věnujete, je zásadní a žádaná! 

Čtyři základní pilíře:

Čištění (3-5 minut)
Nikdy nechoďte do postele bez správně očištěné pokožky! Jste unavení? Najděte si alespoň tři nebo lépe pět minut! Skvělá volba je například obličejová pěna. Bude hýčkat všechny vaše smysly jemnou vůní růží a zároveň odstraní všechny nečistoty: kožní maz, make-up, odumřelé buňky atd. Druhá možnost jak očistit svou pleť do hloubky je jemné mýdlo na obličej. Tento produkt kombinuje vlastnosti klasického mýdla s intenzivním hydratačním účinkem podobnému, jako přináší samotný krém na obličej. Vaše pleť bude jasnější, pružnější a zároveň se sníží výskyt pórů.

Tónování (1 minuta!)
Na čistou a suchou pokožku naneste naši úžasnou růžovou vodu s výtažky z damašské růže. Okamžitě zanechá vaši pleť jasnější, sametově hebkou a tónovanou. Připraveni?

Magické sérum (2 minuty)
Snažte se tento krok nevynechat, i když už je váš obličej hydratovaný a příjemný na dotek, stále potřebuje péči! Pleťové sérum obsahuje vzácné rostlinné oleje a okvětními lístky damašské růže. Je 100% přírodní, dodává mdlé a unavené pleti zdravě vypadající lesk. Den po dni bude vaše pokožka viditelně hydratovanější, hladší a přirozeně zářivější. 

Krém na obličej! (2 minuty)
Vaše pokožka je nyní připravena na poslední krok před spaním: hydratační krém na obličej! Tento malý zázrak uzavře magický kruh! Podpořte hydrataci pro viditelně pevnější, mladistvou a sametově hebkou pleť! 

 

Doporučené produkty
Poznámky