Vytvořte si svůj Rituál péče o tělo!

Vytvořte si svůj Rituál péče o tělo!

 

 Kvalitní a účinná péče o pleť a vlasy znamená dlouhodobý proces. Používání kvalitních produktů pečlivě vybraných přímo vašim potřebám. Nečekejte zázraky přes noc!

Pro každodenní péči o tělo doporučujeme následující kroky: 

 

1. Relaxační koupel nebo rychlá sprcha s použitím sprchových gelů, mýdel nebo čisticích pěn přizpůsobených potřebám vaší pokožky. Vyvarujte se kosmetiky, která vaši pokožku zbytečně vysušuje. Ideální volbou jsou proto sprchové oleje, které nejen čistí, ale také hydratují již během koupele. Zvláště pokud máte suchou pokožku. Kvalitní produkty do koupele obsahují přísady jako je olivový olej, avokádo, jojoba a pšeničné klíčky, omega 3, 6, 7, 9 mastné kyseliny a vitamíny A a E.
2. Pro intimní oblast vždy používejte speciální přípravek, gel nebo pěnu, která potlačuje růst bakterií, respektuje a obnovuje přirozenou hodnotu pH.
3. Dopřejte si jednou týdně peeling! Je základem pro další kroky, odstranění odumřelých buněk z povrchu kůže pomocí jemných částic peelingu nebo speciálních rukavic, je skvělá hlavně v období před letní dovolenou. Vaše opálení bude rovnoměrné a vaše pokožka vám poděkuje! Vysoce účinné jsou peelingy z Mrtvého moře,  odvedou vynikající práci a zanechají pokožku sametově hebkou, hydratovanou a příjemně provoněnou!
4. Hydratace! Stačí vám tři minuty denně, abyste své pokožce dopřáli potřebnou dávku péče! Neexistují tedy slova „nemám čas“! Tělové oleje jsou ideální pro suchou pokožku. Nejlepší volbou pro citlivou pokožku jsou hebká tělová mléka
5. Aplikujte pravidelně přípravky proti celulitidě a striím - jsou velmi účinné, ale neočekávejte zázraky přes noc. Krémy proti celulitidě, s obsahem kofeinu nebo chilli, zvyšují krevní oběh a pomáhají rozpouštět tukové buňky. A to je přeci skvělá zpráva! ☺
6. Nezapomínejte na své nohy! Krém na nohy s kafrem a mentolem, zvlhčuje a dezinfikuje a přispívá k regeneraci buněk. Kafr má antiperspirantní účinek a zabraňuje růstu bakterií a mentol je protizánětlivý a osvěžující. Před použitím krému je ideální použít peeling na nohy a paty, https://www.sabon.cz/cs/produkty/podrobnosti/1116-peeling-na-nohy-mata perfektně pokožku připraví na další krok a hydratace bude dlouhodobá. 
7. V létě je v neposlední řadě důležité používat krémy s SPF faktorem! Chrání pokožku před škodlivými UV paprsky, kdykoli jdete ven - i když je zatažen! Zabráníte vzniku předčasných vrásek nebo pigmentových skvrn. Vyberte si opalovací krém v závislosti na fototypu vaší pokožky a intenzitě slunečních paprsků.

A jaký máte vy svůj každodenní rituál péče o tělo? Napište nám své tipy a triky na náš Facebook nebo Instagram. Už se těšíme!

 

 

Vytvořte si svůj Rituál péče o tělo!
Poznámky