Ranní dávka energie!

Ranní dávka energie!

 

 Budík vás probouzí do nového týdne a vy se vidíte spíše v posteli. Musíte vstávat a jít do práce! Potřebujete tedy silnou kávu nebo oblíbený čaj a povzbuzující sprchu!

Ranní vstávání může být pro někoho velký problém. Pokud nejste vyloženě ranní ptáče nebo máte problémy se spánkem, celý den je ovlivněn kvalitou spánku nebo jeho nedostatkem.

 

Co můžete dělat? V první řadě neposouvejte budík! Je dobré se vstávat ihned, jakmile zazvoní budík. Čím více času strávíte v posteli navíc, řeknete si: „pospím si jen pár minut navíc“, ale o to těžší bude nastartovat svůj organismus! V ideálním případě umístěte budík nebo telefon co nejdále od sebe, abyste ho zastavili jedině tím, že vstanete z postele.

1. Zkuste ranní sprchu
Uvidíte, že si kávu a snídani vychutnáte lépe. Jakmile vypnete budík, jděte rovnou do sprchy. Jakmile ucítíte na pokožce teplou vodu (ne horkou!), dostanete dávku energie a uvidíte sami, jak příjemně probudíte své smysly!

2. Sprchový olej  s příjemnou vůní dotvoří tu pravou atmosféru
Svěží a harmonické vůně zaktivizují vaše smysly a pomohou vám vkročit do nového dne s pozitivní náladou. Pro ranní rituál se skvěle hodí například vůně citrusů, která má tonizující účinek a nastartuje váš den.

3. Rozhýbejte svůj krevní oběh
Pošmourná rána proměňte ve chvíle péče a hýčkání. Vybírejte povzbuzující vůni, vyzkoušejte tělový peeling nebo sprchový kartáč, který jemně masíruje pokožku a rozproudí váš krevní oběh.

Omyjte si obličej studenou vodou! Tonizujte svou pleť jemnou pěnou, která přes noc vyčistí póry a odstraní kožní maz a nečistoty. Po sprše dopřejte své pokožce lehký tělový krém a masírujte ji 2-3 minuty, budete se cítit jako znovuzrozená a připravena čelit novému dni!

 

 

 

Ranní dávka energie!
Poznámky