Maminka ví vše nejlépe!

Maminka ví vše nejlépe!

 

Během studie ve Velké Británii, přes 64% žen uvedlo, že nejefektivnější kosmetické tipy je naučily jejich matky! Zde jsou některé z nich!

Zeptali jsme se, proč si vybrali právě rady od jejich maminek místo názoru odborníků a kosmetických specialistů v časopisech či médiích. Dostali jsme jasnou odpověď: „Moje maminka vše vyzkoušela přímo na sobě, poučila si ze svých chyb a chce pro mě jen to nejlepší!“

 

1. Vždy si odličte make-up než jdete spát
56% žen potvrdilo, že právě péče o pleť před ulehnutím ke spánku je velmi důležitá pro celkovou vitalitu pokožky a zdraví pleti. Správný odličovač by měl být nedílnou součástí výbavy vaší kosmetické taštičky.

 

2. Nezapomeňte na hydrataci! Krk a dekolt také potřebuje péči, nejen váš obličej!
Vynikající rada, vzhledem k tomu, že jemná pokožka na krku se namáhá a krčí ještě rychleji než pokožka obličeje a je velmi výrazně vystavena slunečnímu záření. Nezapomínejte ani na dekolt.

 

3. Používejte tonik dvakrát za den
Tonizace pleti i po vyčištění je velmi důležitá! 
Odtraníte zbytky make-upu, vaše pleť se bude cítit svěže.

 

4. Správná aplikace make-upu je velmi důležitá
Aby Váš make-up vypadal přirozeně a ne jako maska, rozetřete ho až pod bradu, směrem ke krku do ztracena. Není nic horšího než orámovaný obličej nepřirozeným make-upem!


5. Úsměv! Budete vypadat hned krásnější!
Ačkoliv tato rada byla na třetí příčce provedené studie (jen 26% žen tuto rado potvrdilo), je k nezaplacení! Úsměv a pozitivní myšlení působí jako afrodiziakum na vaši pleť a vaše okolí!

 

Maminka ví vše nejlépe!
Poznámky