Top 5 produktů nejen pro muže

Top 5 produktů nejen pro muže

Top 5 produktů nejen pro muže

Pryč jsou doby, kdy se kosmetika pro muže omezovala na krém na holení a vodu po holení. Moderní muži vědí, že i jejich pleť potřebuje komplexní a cílenou péči!

Mužská pokožka je jiná než ženská a vyžaduje také zvláštní péči. Vzhledem k tomu, že je o 25 % silnější než ženská, a tudíž méně „křehká“, muži netrpí tak brzy na vrásky, ale když už se objeví, jsou mnohem hlubší než u žen.

Mužská pokožka obsahuje více androgenů než estrogenů a produkuje více kožního mazu. Proto je potřeba pro mužskou a ženskou pleť používat jinou péči.

Zde je návrh, co by měla sada péče o pleť pro muže obsahovat:

Hydratační krém

Suchá pokožka je u mužů velmi častým problémem. Je umocněná stresem, znečištěním, UV zářením, klimatizací, holením atd.. Každodenní hydrataci tedy rozhodně potřebuje! Vybírejte přípravky, který obsahují heřmánek a aloe vera. Zklidní pokožku po holení, navíc odstraňuje nepříjemný pocit napnuté pokožky.

Čistící gel 

Někteří muži si myjí obličej obyčejným mýdlem, které najdou v koupelně. Časem může dojít k dehydrataci pokožky! A výše zmíněné stárnutí přichází v sice později, ale je mnohem výraznější než u žen. Věnujte pozornost jemným detailům.

Kvalitní peeling

Mužská pokožka potřebuje čas od času peeling. Odstranit odumřelé kožní buňky, probudit a prokrvit vlnou svěžesti. Exfolianty obsahují jemné částečky, které pomáhají vyhlazovat pleť a čistit póry, pleť tak zůstává hladká a čistá.

Hydratační krém na rty a oční okolí

Nezapomínejte na vaše rty! Balzám na rty není jen pro ženy! Máte tendenci vynechávat péči o oční okolí? Chyba, je velmi důležité aplikovat speciální krém i na tuto oblast. Později nám poděkujete! ☺

Sprchový olej s vůní pro muže, kterým neodolá ani žena ☺

Ano, i muži potřebují smyslnou vůni a dokonalý produkt, který promění koupel nebo sprchu v opravdový relaxační rituál! Vyzkoušejte naši kolekci Gentleman s vůní bergamotu a pačuli. Sprchový olej bohatě pění a přináší zázračné oleje pro pokožku. Ale pozor, aby vám ho vaše partnerka celý nevypotřebovala ☺ 

 

Doporučené produkty
Poznámky