Síla magických krystalů

Síla magických krystalů

 

Historie terapie krystaly sahá až do starověku, Sumerové byli prvními, kteří uzdravovali svá těla pomocí polodrahokamů. Pomáhali jim odvrátit negativní energii, ale i nemoci.

Ve středověku se krystaly používaly jako léky nebo jako talismany pro štěstí. Věřilo se také, že dodávají těm, kdo je nosí, magickou moc.

Říká se, že každá nemoc, má ve skutečnosti energetickou příčinu a krystalická terapie odblokuje tok energie v těle. Krystaly tedy působí současně na fyzické, mentální i duchovní úrovni. Prostřednictvím terapie se energie vyrovnají, dojde k rovnováze.

Přívrženci této terapie věří, že vyvažováním čaker pomocí krystalů lze vyléčit mnoho fyzických a duševních chorob. Kromě toho lze krystaly také využít k energetickému čištění i čištění prostoru. Mají schopnosti odstraňovat negativní energii jako aromaterapie.

Krystaly se nosí jako šperky, drží se během meditace v ruce, umisťují se na zraněné nebo nemocné oblasti nebo v domácnosti. Někteří lidé spí s krystaly u postele nebo pod postelí a tvrdí, že jim pomáhají klidně spát.

Mohou být umístěny blízko srdce, pro emoční rovnováhu nebo na čele pro jasnou mysl.

Nejznámější krystaly a jejich účinky:

- Emerald posiluje lásku, reguluje metabolismus, posiluje imunitní systém

- Heliotrope jasper - mocný léčitel, zahání zlo a negativitu. Ve starověku byl tento krystal považován za talisman zdraví, zaručoval dlouhý život, štěstí a bohatství.

- Nefrit je kámen, který čistí energie, chrání a pomáhá energii lásky. Poselství nefritu je „Milujte se a přijímejte se takové, jací jste!“

- Růžový křemen je známý jako „kámen lásky“. Vyzařuje sametově jemnou energii a pomáhá v emocionálních problémech. Růžový křemen přitahuje lásku a léčí duši před bolestivými vzpomínkami. Můžete jej umístit doprostřed domu, do ložnice nebo do dětského pokoje, ale také do peněženky, nebo jej nosit jako šperk.

- Ametyst je velmi silný krystal. Má ochranitelskou moc a velmi silné vibrace.

- Rubín, pomáhá plachým lidem mít více sebedůvěry a povzbudí schopnost prosadit se.

- Granát se využívá při problémech v intimní oblasti (záněty, infekce), menstruační bolesti a erekce.

- Fialový křemen má velký vliv na lidi, kteří se chtějí zbavit závislostí - strach, touha po pomstě, alkoholismus, kouření

- Kouřový křemen pomáhá zahnat hněv a pocity frustrace. Uklidňuje, pohlcuje negativní energie.

- Jestřábí oko posiluje sebevědomí.

- Hematit čistí krev, posiluje oběhový systém a játra. Vytváří ochrannou clonu těla před energiemi s nízkými vibracemi.  

- Zlatý topaz je velmi účinný při depresivních stavech.

 

Síla magických krystalů
Poznámky