Jak vybrat dokonalý dárek?

Jak vybrat dokonalý dárek?

 

 Všichni se shodneme, že najít dárek, který potěší je někdy opravdu velký oříšek, zvláště pokud jde o naše blízké. Snažíme splnit očekávání, potěšit, máme strach a to vše nás mnohdy vede nesprávným směrem.

Originální šálek na kávu nebo kancelářský zápisník může být skvělým dárkem pro spolupracovníka, ale osobě, která je vám blízká chcete darovat něco výjimečného. Co tedy vybrat abyste potěšili na narozeniny, výročí svatby nebo aktuálně překvapili na Vánoce?

Vyhněte se konvekčním dárkům!

V první řadě musíte ukázat, že obdarovaného opravdu dobře znáte. Každému na tomto aspektu záleží více než na hodnotě dárku samotného! Abychom někoho příjemně překvapili, musíme vybírat dárek, který odráží osobnost daného člověka a zohledňuje jeho zájmy. Na oplátku získáte neskrývanou skutečnou radost a ne jen úsměv uspokojení. Zaměřte se na jejich zájmy, zjistěte, jaké vůně jsou jejich oblíbené, jakou knihu by rádi četli nebo jaké mají sny. 

Nenechávejte nákupy na poslední chvíli!

Neodkládejte! Pod tlakem se radikálně snižují šance na kvalitní rozhodnutí, zvláště pokud chcete objednat něco přes eshop. Nestihnete dárek vhodně zabalit, což je také důležitý aspekt. Nikdy nepodceňujte radost a nadšení, které se může dostavit při samotném rozbalování dárku.

 

Ať si vyberou!

Kosmetika nikdy nezklame! Ať už jde o vaši přítelkyni, maminku nebo babičku, krásný parfém, tělový krémpleťová voda, zkrátka vše, co příjemně voní a krásně vypadá, přijme s nadšením každá žena! Někteří lidé kladou větší důraz na prožitek než na produkt samotný. Vybírejte ze široké nabídky wellness pobytů, kurzů (fotografování, vaření, tanec, apod.). Co třeba vstupenky do divadla, opery či kina? I dárkový poukaz, kdy si obdarovaný vybere z nabídky sám podle svého uvážení je skvělá volba.

 

Darujte kreativní dárek!

Jste tvořiví? Vyrobte dárek na míru: obraz, píseň, báseň, květinovou výzdobu, dezert nebo romantickou večeři připravenou od A do Z. Úspěch zaručen!

 

 

 

Jak vybrat dokonalý dárek?
Poznámky